Kurz naživo

Sebe- vědomá žena – roční cyklus

Podrobnosti události

Datum a čas: Neděle 23.03.2025 10:00 – 18:00

Cena: 8000 Kč

Informace o kurzu

Pro zájem a úspěšnost tohoto cyklu otevíráme v roce 2025 znovu.

Zveme Tě na komorní roční cyklus pro ženy – kolo roku pro rozvinutí se ve zdravém ženství a sebelásce v pilířích sebevědomí, sebeúcta a sebedůvěra. Kapacita je otevřena pouze pro 12 žen.

„Děloha má 13 menstruací a ovulací za rok, tedy život je tvořen 13ti portály. Před tisíci lety v mnoha kulturách se kněžky posvátné růže setkávaly v kruhu 12-ti žen a 13.ctá byla průvodkyně kruhu. Symbolem kněžek a bohyň byla růže – která má esenci moudrosti, ženské síly a léčení srdce a dělohy. Děloha je pro ženu taková posvátná růže a každá žena je tak držitelkou posvátné růže, pokud ji aktivuje, její síly tvoření a uzdravování. “
…převzato: neznámý zdroj

Záměrem cyklu je kultivace Vědomí sama sebe, kultivace Té, která ví. Téma sebevědomí je postupný proces uvědomování si sama sebe a tento roční kurz může být pro tebe základním a pevným kamenem k budování, rozvíjení vědomí sama sebe, rozvíjení pozorovatele.

Pracujeme se 4 archetypy ženy – Panna, Matka, Čarodějka a Vědma, 4 ženské pilíře, o které se žena opírá.
Ženské pilíře pomáhající k rozvoji vědomého nebo zdravého ženství, jelikož jsme v ženském těle, které má schopnosti cítění, vnímání, myšlení a vlny energie. Tělo jako nástroj projevu své duše, svého Vědomí, se kterým se ženy nejlépe spojují skrze prožitkový tanec, který provází celý cyklus.

Díky poznávání (nejen) svých ženských archetypů se lépe orientujeme v životě, uzemňujeme se a tím nám narůstá síla, energie, vitalita a hlavně odvaha být tím, kým jsme, narůstá tak spokojenost sama se sebou a se svým životem. Každý archetyp nám přináší specifické dary a výzvy, o kterých si budeme v jednotlivých seminářích povídat a pracovat s nimi.

V tomto cyklu se budeme tedy zabývat podrobněji, do hloubky, v prožitku a praxí jednotlivými archetypy v samostatných denních seminářích a proto je maximální kapacita pouze 12 žen s prostorem na osobní vhledy, doporučení.
Formou vědomého pohybu a tance, astrologie, konstelace, rituálů, imaginací, práce s dechem a jiných pravohemisférových technik.

Tématy vás provede 5 zkušených lektorek, průvodkyň osobním rozvojem.

Tento roční cyklus může být pro vás takovou kotvou, podporou, výživou duše a inspirací na celý rok 2025. Tvá ženská průvodkyně, navigace a moonlodge.
Loona Dance Academy provází ženy ženskými archetypy v tanci a v prožitku od roku 2011. Patří mezi leadery na téma vědomé ženství, ženská psychologie a regenerace ženské duše. Pomohla mnoha ženám k postupnému (a tak k trvalému) přijetí ženství, sebe – vědomí a k integraci do každodennosti. Škola LDA každoročně školí nové průvodkyně tanečních ženských kruhů a těmito tématy.

Tento cyklus je vhodný také pro akreditované lektorky Loona Dance jako osvěžení témat, nové inspirace, poznatky, na které ve škole nebyl již prostor.

Nové termíny kurzů jednotlivých archetypů v roce 2025, které lze absolvovat jako ucelený program nebo jednotlivě:

23.3.2025 – Archetyp Panna (Dívka), kultivace vnitřní ženy – duše Princezny, Venuše, téma obnovení tzv. Pramenu Panny, kde celá ženská cesta začíná a nelze ji obejít, kde energie startuje, zakončený aktivačním rituálem k energiím hojnosti, přijímání, radosti v těle a na světě, kvalita lehkosti, otevření se k ženě magnetické a tvůrčí. Seminář je s prvky astrologie, astrovhledů. Provází astroložka, konstelatérka, průvodkyně osobním rozvojem MgA. Liliana Fibigerová a mentorka, akr. lektorka LD, školitelka, koučka – Sára Alena Cecavová M.A., MBA.
Tento seminář jediný má zvýšenou kapacitu na 16 žen.

21.6. 2025 – Archetyp Matka (Milenka), kultivace vnitřní ženy – duše Královny, zakončené tanečním rituálem letního Slunovratu. Téma sebeláska, láska, smyslnost, sexualita. Umět rozlišit role matka a archetyp matka – zvědomíme si rozdíly. Jak se naladit rychle na své tělo? Na své emoce a jak s tím pracovat, uvolnit bezpečně? Otevření hlasu srdce, hlasu pánve (lůna). Lůno jako centrum naší ženskosti, tvořivosti, zrodu – porodu a jak jej podpořit. Bylinky na péči o své ženství a podporu plodnosti. Seminářem provází maminka 5 – ti dětí, dula, bylinkářka, výživová poradkyně, akr. lektorka Loona dance, mj. patronka Loona ClubuPetra Skoumalová

20.9. 2025 – Archetyp Čarodějka (Kouzelnice), kultivace vnitřní ženy – duše Léčitelky, Tvůrkyně, zakončený rituálem podzimní rovnodennosti, který nás podpoří a psychicky i energeticky připraví na nadcházející čas a energie podzimu – energie transformační, magické a kdy lépe vidíme ZA – zraky, jelikož energie, pozornost sestupuje více do nitra, hlubin duše a více vidíme srdcem a vnitřním zrakem. Pro některé je to období vidění krásy, kouzelnosti, smíření a přijetí a pro některé období smutku, zklamání (vystupujíc z – klamu), marnosti, bezmoci a temných dní. Lépe vidíme výsledky – důsledky svých příčin (chování, konání/ nekonání, jednání), tzv. sklízení plodů své práce, semínek, které jsme zasely na jaře (období arch. Panna), je to čas revize od jara. Témata světlo a stín čarodějky, archetyp Lilith, aktivace 3. oka (šišinka mozková), transformace a léčení Čarodějky v nás.
Seminářem provází autorka Loona konceptů, mentorka, průvodkyně osobním rozvojem – Lucie Loona.

20.12.2025 – Archetyp Vědma (Stařena), kultivace vnitřní ženy – duše Šamanky, Moudré ženy, Vizionářky, zakončený Slunovratovým rituálem, který nás podpoří a připraví na energie a období zimy. Téma umění zastavení/ zpomalení/ zklidnění, naladění se na sebe a svou intuici – umění spočívání. Čas odpočinku, regenerace, péče o sebe, vnímání těla a jeho potřeb, psychosomatika. Pouštění toho, co nám neslouží. Odpouštění. Tipy a cviky pro bezbolestnou menstruaci. Dech a relaxace. Seminářem provází zkušená lektorka na ženskou cykličnost, cvičení s pánevním dnem (metoda 3×3), akr. lektorka Loona Dance a školitelka, průvodkyně žen na cestě osobním rozvojem – Vendulka Pánková.

Lze absolvovat jednotlivé kurzy v ceně 2500 Kč, pouze kurz Obnovení Pramenu Panny je v ceně 2800 Kč.
Při zakoupení uceleného ročního programu – SEBE VĚDOMÁ ŽENA – celého kola roku je zvýhodněná cena za 4 setkání 8000 Kč do 30.12. 2024, jelikož upřednostňujeme ucelený/kontinuální, koncepční osobní rozvoj – hlubinné poznávání sama sebe.

V případě předem avizované absence některého kurzu v roce 2025, peníze lze převést na jiný Loona kurz nebo za sebe najít náhradnici.

Místo konání: Studio Loona, Křižíkova 67, Praha 8- Karlín – je otevřené od 9,30h., start v 10h.
S sebou si vezměte: pro každý jednotlivý seminář Ti budou zaslané bližší informace cca 7 dní před akcí.
Ve studiu je k dispozici káva, čaje, voda.
Případné dotazy na info@loona.cz.

Další kurzy

Kurz naživo - 25.08.2024

Zveme Vás na taneční webinář Hawaiiské Huly – Tradičního Polynéského tance. Tanec doprovází  Polynésany od jejich narození až do smrti a je také součástí moderního světa. Na Havaji se tančí velmi ladně – na středně rychlou nebo pomalou hudbu oproti tomu v tahitském tanci nacházíme mnohem více dynamiky, který původně vychází z mužských bojových tanců […]

Kurz naživo - 22.09.2024

Zveme vás ke společnému ženskému setkání v den podzimní rovnodennosti, které otevírá – startuje energie podzimu – energie transformační, magické a kdy lépe vidíme ZA – zraky, jelikož energie, pozornost sestupuje více do nitra, hlubin duše a více vidíme srdcem a vnitřním zrakem. Pro některé je to období vidění krásy, kouzelnosti, smíření a přijetí a […]

Online kurz

Bojíme se do té doby, dokud strach nevidíme. Mít strach je přirozená emoce, mnohdy nám život zachrání, avšak většina našich strachů, vytvářených v naší mysli jsou nereálná a často nás zbytečně paralyzují a blokují. Pro práci se strachem je důležité uzemnění, být vědomím v těle, nohama na zemi. Je to první krok, kde začít. – […]