Lucie Kupcová

Vystupuje pod uměleckým jménem Lucie Loona.
Průvodkyně žen na jejich cestě osobnostního a duchovního rozvoje, vizionářka.
Autorka a školitelka ženského konceptu Loona Dance, jehož působení je od r. 2011 v ČR, SR, později v Německu, Belgii a Švýcarsku. Zakladatelka školy pro ženy Loona Dance Academy, s.r.o., jejíž koncept (pobočka) se nyní otevírá také na Slovensku a Belgii. Zakladatelka seberozvojového studia – Studio Loona v pražském Karlíně.
Matka projektu Dance To Ecstasy, s.r.o., v němž působí jako DJka a taneční koučka. Organizátorka šamanských tanečních akcí a autorka několika tanečních cvičení v rámci projektu Tanecvobyvaku.cz. Přes 11 let provází ženské skupiny k postupnému Vědomí sama sebe prostřednictvím seminářů osobnostního a spirituálního rozvoje.

Hlavním záměrem její práce a konání ve všech jejích projektech je spojování lidí, zvědomovat svou jedinečnost, otevírat cesty k vyjadřování svých darů a talentů a především se prohlubovat ke své Esenci.

Rekvalifikační výcvik – Taneční instruktor – Lektorka Loona dance

Rekvalifikační výcvik – Facilitátorka ženských skupin
Téma v Loona Klubu: Jedinečnost – osobní know how

www.lucieloona.cz
www.loonadanceacademy.cz
www.dancetoecstasy.cz

Kurzy lektora

Kurz naživo - 31.08.2023

Rozšiřujeme úspěšný koncept Ženské lázně na 8-mi denní pobyt v termálních lázních, v největších středomořských ostrovních lázních- Ischia v Itálii pro komorní skupinu 14-ti žen s Lucií Loona a MUDr. Helenou Máslovou.

Kurz naživo - 22.09.2023

Nacházíme se v době, kdy je více než kdy jindy čas na žití svého snu v této realitě. Rozpomenout se na svůj původ, misi, jedinečnost, smysl svého Bytí a naplňovat svůj nejvyšší potenciál.

Kurz naživo - 30.11.2023

Regenerační pobyt pro ženy v Mariánských lázních s MUDr. Helenou Máslovou a Lucií Loona pro podporu vitality, síly, ženské energie, sebepéči a podporu početí a ženského zdraví.