Petra Skoumalová, DiS.

Od malička jsem běhala se svojí babičkou po lesích a sbírala všemožné byliny a houby, divoké zeleniny a lesní plody. Byla jsem učena, jak se starat o sebe a o přírodu, na co která bylina je a jak docílit toho, aby jich bylo dostatek pro všechny. Léčila jsem všechny kolem sebe a měla z toho velikou radost.

V dospělosti jsem byliny vyměnila za léčení stravou. Absolvovala jsem mnoho kurzů zdravého vaření. Nadšena a okouzlena jednoduchostí, logičností a účinností jsem se pustila do práce. Vyřešení zdravotních problémů byl jen počátek. Zkoumání dalších a dalších souvislostí, energií mě dovedlo k shiatsu a reiki, ke zdravému pohybu a k tanci. Také jsem se zpět vrátila k bylinám a vytvořila si svůj vlastní systém intuitivního vaření.

Stále běhám po lesích a loukách a sbírám vše, co se dá jíst. Nejlepší je na tom to, že se mohu stále učit a objevovat a upokojovat svou zvědavost a že to mohu předávat dál.

Jsem akreditovanou lektorkou  Loona Dance Academy a jsem patronkou Loona Clubu.

Zdraví jako denní chleba

 

Kurzy lektora

Kurz naživo - 17.02.2024

Zveme Tě na komorní roční cyklus pro ženy – kolo roku pro rozvinutí se ve zdravém ženství a sebelásce v pilířích sebevědomí, sebeúcta a sebedůvěra. Kapacita je otevřena pouze pro 12 žen. Záměrem cyklu je kultivace a posílení spojení se se 4 archetypy ženy – Panna, Matka, Čarodějka a Vědma, o které se žena opírá. […]

Kurz naživo - 23.06.2024

Zveme vás na ženské setkání v čase letního Slunovratu, které otevírá emoční atmosféru a vůni léta, období užívání plodů, květů, hojnosti a prožívání emocí. Kdy odevzdáváme, uvolňujeme, prožíváme své pocity, emoce, vyjadřujeme své srdce. Kurz je součástí cyklu Sebevědomá žena. Téma kultivace vnitřní ženy – archetyp Matka – duše Královny, Luny, zakončené tanečním rituálem letního Slunovratu. […]