Petra Skoumalová, DiS.

Od malička jsem běhala se svojí babičkou po lesích a sbírala všemožné byliny a houby, divoké zeleniny a lesní plody. Byla jsem učena, jak se starat o sebe a o přírodu, na co která bylina je a jak docílit toho, aby jich bylo dostatek pro všechny. Léčila jsem všechny kolem sebe a měla z toho velikou radost.

V dospělosti jsem byliny vyměnila za léčení stravou. Absolvovala jsem mnoho kurzů zdravého vaření. Nadšena a okouzlena jednoduchostí, logičností a účinností jsem se pustila do práce. Vyřešení zdravotních problémů byl jen počátek. Zkoumání dalších a dalších souvislostí, energií mě dovedlo k shiatsu a reiki, ke zdravému pohybu a k tanci. Také jsem se zpět vrátila k bylinám a vytvořila si svůj vlastní systém intuitivního vaření.

Stále běhám po lesích a loukách a sbírám vše, co se dá jíst. Nejlepší je na tom to, že se mohu stále učit a objevovat a upokojovat svou zvědavost a že to mohu předávat dál.

Jsem akreditovanou lektorkou  Loona Dance Academy a jsem patronkou Loona Clubu.

Miluji tanec od dětství a díky LD jsem se opět vrátila k tomu, co jsem jako holčička vnímala jako samozřejmost a v dospělosti na to zapomněla.
Jsem matka 5 dětí, 4 synů a jedné dcery.
Jsem kmotra.
Jsem dula a podporuji ženy v jejich jedinečnosti a jejich síle.
Jsem výživová poradkyně se zaměřením na těhotné, kojící ženy a děti.
Ráda vařím mužům a užívám si, jak jim chutná a nevěří, že je to zdravé.
Propaguji intuitivní vaření.
Jsem cukrářka, fascinuje mě přesnost postupů a chemické reakce.
Jsem zpěvačka.
Jsem idealista.
Jsem hledačka cest tam, kde to zdánlivě nejde.
Mojí superschopností je vidět na všem to pozitivní.

Zdraví jako denní chleba

Ženské tance Luny a Slunce

 

Kurzy lektora

Kurz naživo - 23.03.2025

Pro zájem a úspěšnost tohoto cyklu otevíráme v roce 2025 znovu. Zveme Tě na komorní roční cyklus pro ženy – kolo roku pro rozvinutí se ve zdravém ženství a sebelásce v pilířích sebevědomí, sebeúcta a sebedůvěra. Kapacita je otevřena pouze pro 12 žen. „Děloha má 13 menstruací a ovulací za rok, tedy život je tvořen […]