MgA. Liliana Fibigerova

Astroložka, průvodkyně osobním rozvojem, konstelatérka (konstelační výcvik Bhagat Zeilhofer). Spoluautorka s Lucií Loona oblíbených seminářů:
Eva a Lilith – světlo a stín ženy
Adam a Lilith – hrdina a čarodějka v nás
Obnovení Pramenu Panny

Vystudovala VŠUP, obor design s pedagogickou aprobaci. Přes 20 let se věnuje astrokonstelacím, poradenstvím a prožitkovým seminářům zaměřených na rozvoj osobnosti a duchovní růst s prvky astrologie. Představují zcela konkrétní práci v oblasti sebepoznání, přijetí a uchopení svého jedinečného osudu. Astrokonstelační semináře umožňují například náhled, jak si naše duševní složky stojí, jak spolupracují, které dominují či jaké nadosobní aspekty je ovlivňují. Nabízejí dobrodružné sebeobjevování a rozvoj tvůrčích aspektů v nás. V těchto seminářích se využívají poznatky astrologie, astropsychologie a konstelační základy práce Berta Hellingera.
wwww.astrodilna.cz

 

Kurzy lektora

Kurz naživo - 01.11.2024

Prožitkový seminář pro ženy pracující s archetypy Adam, Eva a Lilith, pro harmonizace mužské a ženské energie v nás.

Kurz naživo - 23.03.2025

Pro zájem a úspěšnost tohoto cyklu otevíráme v roce 2025 znovu. Zveme Tě na komorní roční cyklus pro ženy – kolo roku pro rozvinutí se ve zdravém ženství a sebelásce v pilířích sebevědomí, sebeúcta a sebedůvěra. Kapacita je otevřena pouze pro 12 žen. „Děloha má 13 menstruací a ovulací za rok, tedy život je tvořen […]

Kurz naživo - 23.03.2025

Ženský seminář pro podporu a oživení Venuše v nás s tanečními konstelacemi, astrologickými vhledy, mýty a dosycujícím závěrečným rituálem pro oživení Panny v nás.