MgA. Liliana Fibigerova

Astroložka, průvodkyně osobním rozvojem, konstelatérka (konstelační výcvik Bhagat Zeilhofer). Spoluautorka s Lucií Loona oblíbených seminářů:
Eva a Lilith – světlo a stín ženy
Adam a Lilith – hrdina a čarodějka v nás
Obnovení Pramenu Panny

Vystudovala VŠUP, obor design s pedagogickou aprobaci. Přes 20 let se věnuje astrokonstelacím, poradenstvím a prožitkovým seminářům zaměřených na rozvoj osobnosti a duchovní růst s prvky astrologie. Představují zcela konkrétní práci v oblasti sebepoznání, přijetí a uchopení svého jedinečného osudu. Astrokonstelační semináře umožňují například náhled, jak si naše duševní složky stojí, jak spolupracují, které dominují či jaké nadosobní aspekty je ovlivňují. Nabízejí dobrodružné sebeobjevování a rozvoj tvůrčích aspektů v nás. V těchto seminářích se využívají poznatky astrologie, astropsychologie a konstelační základy práce Berta Hellingera.
wwww.astrodilna.cz

 

Kurzy lektora

Kurz naživo - 17.02.2024

Zveme Tě na komorní roční cyklus pro ženy – kolo roku pro rozvinutí se ve zdravém ženství a sebelásce v pilířích sebevědomí, sebeúcta a sebedůvěra. Kapacita je otevřena pouze pro 12 žen. Záměrem cyklu je kultivace a posílení spojení se se 4 archetypy ženy – Panna, Matka, Čarodějka a Vědma, o které se žena opírá. […]

Kurz naživo - 17.02.2024

Ženský seminář pro podporu a oživení Venuše v nás s tanečními konstelacemi, astrologickými vhledy, mýty a dosycujícím závěrečným rituálem pro oživení Panny v nás.

Kurz naživo - 24.05.2024

Prožitkový víkendový seminář pro ženy, který pomáhá především k pochopení a k přijetí sama sebe, k přijetí své světlé i stinné stránky, své bílé i černé, své hodné i zlé tváře.