Kurz naživo

Ženské lázně v Mariánkách

Podrobnosti události

Datum a čas: Čtvrtek 30.11.2023 18:00 – Neděle 03.12.2023 13:00

Cena: 8500 Kč

Informace o kurzu

Pro velký zájem opakujeme exkluzivní – komorní pobyt pouze pro 12 žen v Mariánských lázních, pokladnici léčivých minerálních pramenů, klenot mezi českými lázněmi, v údolí Slavkovského lesa.

4 dny a 3 noci společně strávíme v místě, kde ženy nejlépe regenerují své síly, uzdravují své tělo i duši a to jsou ženské lázně.
Díky jedinečnému lázeňskému prostředí, s pitnými kůrami, okolními lesy, regeneračním programem, který jsme připravily si vytvoříme ženské lázně, moonlodge, která zharmonizuje a obrodí všechny naše roviny – rovina těla, psychiky a energie, kdy v tomto harmonickém souladu pak může přijít Duch INSPIRACE :).
Voda je ženský element, nejlepší léčitelka na léčení duše i těla, pomocník s rozvojem ženské energie a kterou si dopřejeme formou minerálních pramenů a očistných koupelí. Ženské setkání, společné sdílení se a inspirace je vždy nejsilnější výživou pro ženskou duši.

Ubytování je v krásných dvoulůžkových pokojích s polopenzí, s neomezeným přístupem do wellness secesního hotelu Zvon s výhledem na kolonádu a zpívající fontánu.
Program je upraven tak, abychom měly dostatek času jen pro sebe – slyšet své nitro, potkat se se sebou ….pro procházky po kolonádě, pro možnost využití léčebných procedur, masáží či koupelí, které si můžete na místě objednat a zakoupit.
Stravování je v hotelu Zvon opravdu vynikající, velký výběr formou bufetu.

Pobytem a programem vás budou provázet 2 ženy, každá odbornice ve svém oboru.
Lucie Loona vás provede léčebnými meditacemi pohybovými i statickými, či ženským bioenergetickým cvičením nebo tancem, dle toho co energie dané skupiny ukáže a ve stylu moonlodge.

MUDr. Helena Máslová vás provede lázeňskou historií a významem pro ženy – jako elixír mládí, doporučení pro udržení ženského zdraví, plodnosti, vitality nebo udržení si té své „ženské šťávy – mízy“ :), bude prostor pro otázky a diskuze.

Doprava je vlastní, lze využít spolujízd v autě, propojíme kontakty.
10 dní před konáním vám pošleme bližší informace k cestě, pobytu a programu.

Setkání je v Mariánských lázní v Hotelu Zvon u recepce ve čtvrtek v 19,30h. Večeře jsou od 17,30h. – 20,00 v hotelu Zvon.

Program má tento přibližný harmonogram, na místě můžeme však uzpůsobit více našim potřebám:
Čtvrtek – od 14h. je check in, možnost ubytování se a využití wellness hotelu, rezervace procedur, v 19,30h. evidence, večeře,
20 -22h. program v salonku kavárny Opera. Pro zájemkyně lze se potkat již v 15h. v sauně hotelu a započít tak první přípravu těla na procedury a pitné kůry.
Pátek – snídaně od 8h., poté doporučujeme udělat objednávky na procedury, masáže, koupele. V 10h. společná procházka po kolonádě, zahájení pitné kůry – mariánské prameny, poté osobní čas pro sebe – procedury, oběd, wellness v hotelu Zvon- dle osobní preference, 18h. večeře, 19,30 – 21,30h. společný program.
Sobota – snídaně od 8h., pitná kůra/ranní procedury, oběd, v čase 14.- 17h. – společné spa v Římských lázních z roku 1896 s minerálními jezírky, saunou, párou, vířivky pro zájemkyně (rezervace předem na info@loona.cz, cena se hradí zvlášť 800 Kč na 3 hod./osoba), v 18h. večeře a poté cca 19,30 – 21,30h. – společný program.
Neděle – snídaně od 8h., 10 – 12h. – společná procházka s rituálem na energetickém místě – kaple Panny Marie, společný oběd a odjezdy.

Cena se skládá z: 6850 Kč (3 noci ubytování, polopenze formou luxusního bufetu, městský poplatek, wellness set – župan, pantofle, ručník, prostěradlo a k dispozici salonek kavárny Opera pro skupinu) + 1650 Kč lektorné – program pobytu.

Součástí pobytu nejsou osobní lékařské konzultace. Záměrem pobytu je hlubší relax, dostat se do beta vln, prožitku, sdílené ženské energie a pohody. Pro případný zájem o osobní konzultace je možné se zvlášť objednat na poradenství u MUDr. Heleny Máslové v ordinaci nebo mentoring u Lucie Kupcové.

Storno podmínky:
Zde si přečtěte prosím Obchodní podmínky.
Výjimkou v tomto kurzu/ pobytu jsou vstřícnější storno podmínky pro účastnice a bezpečné pro naše rezervační výlohy a hotelové rezervace a to takto:
– zrušení účasti na kurzu/pobytu nejpozději do 15. 9.2023 je storno poplatek 10% z ceny pobytu. Poplatkem jsou hrazeny náklady za užívání platebního systému Go Pay a organizační činnosti, zbytek kurzovného je účastnici vráceno zpět do 7 dní.
-zrušení účasti na kurzu/pobytu do 7.10.2023 je storno poplatek 50% z ceny pobytu. Poplatkem jsou hrazeny služby Go Pay, organizační činnosti a storno poplatky hotelu Zvon, zbytek kurzovného je účastnici vráceno zpět do 7 dní.
– zrušení účasti na kurzu/pobytu po 7.10.2023 je storno poplatek 100% ceny pobytu.Poplatkem jsou hrazeny služby Go Pay, organizační činnosti a storno poplatky hotelu Zvon.
Účastnice může za sebe najít náhradu. Po úhradě kurzovného náhradnicí bude účastnici vráceno kurzovné zpět do 7 dní, ponížené o 10% storno poplatek, kterým hradíme služby Go pay a administrativní úkony.

Storno rezervace a případné dotazy na info@loona.cz.

NÁHRADNICE
– v případě naplnění kapacity a Vašeho zájmu o lázeňský pobyt pošlete prosím na info@loona.cz svůj kontakt a my se Vám ozveme v případě uvolnění místa.

Kurzem vás provedou

Další kurzy

Kurz naživo - 17.02.2024

Zveme Tě na komorní roční cyklus pro ženy – kolo roku pro rozvinutí se ve zdravém ženství a sebelásce v pilířích sebevědomí, sebeúcta a sebedůvěra. Kapacita je otevřena pouze pro 12 žen. Záměrem cyklu je kultivace a posílení spojení se se 4 archetypy ženy – Panna, Matka, Čarodějka a Vědma, o které se žena opírá. […]

Kurz naživo - 23.06.2024

Zveme vás na ženské setkání v čase letního Slunovratu, které otevírá emoční atmosféru a vůni léta, období užívání plodů, květů, hojnosti a prožívání emocí. Kdy odevzdáváme, uvolňujeme, prožíváme své pocity, emoce, vyjadřujeme své srdce. Kurz je součástí cyklu Sebevědomá žena. Téma kultivace vnitřní ženy – archetyp Matka – duše Královny, Luny, zakončené tanečním rituálem letního Slunovratu. […]

Kurz naživo - 22.09.2024

Zveme vás ke společnému ženskému setkání v den podzimní rovnodennosti, které otevírá – startuje energie podzimu – energie transformační, magické a kdy lépe vidíme ZA – zraky, jelikož energie, pozornost sestupuje více do nitra, hlubin duše a více vidíme srdcem a vnitřním zrakem. Pro některé je to období vidění krásy, kouzelnosti, smíření a přijetí a […]