Kurz naživo

Ženské lázně v Jáchymově

Podrobnosti události

Datum a čas: Čtvrtek 21.11.2024 18:00 – Neděle 24.11.2024 13:00

Cena: 11800 Kč

Informace o kurzu

Tradičně pokračujeme v konceptu Ženské lázně – tour po českých lázních a nyní z Mariánských Lázní se přesouváme do světově proslulých lázní v Jáchymově, které jsou známé léčivými minerálními radonovými koupelemi pro pohybový aparát.
Pobyt je opět exkluzivní – komorní, pouze pro 12 žen. 

4 dny a 3 noci společně strávíme v místě, kde ženy nejlépe regenerují své síly, uzdravují své tělo i duši a to jsou ženské lázně. Díky jedinečnému lázeňskému prostředí, s pitnými kúrami, okolními lesy, regeneračním programem, který jsme připravily si vytvoříme ženské lázně, moonlodge, která zharmonizuje a obrodí všechny naše roviny – rovina těla, psychiky a energie, kdy v tomto harmonickém souladu pak může přijít Duch INSPIRACE :).
Voda je ženský element, nejlepší léčitelka na léčení duše i těla, pomocník s rozvojem ženské energie a kterou si dopřejeme formou minerálních pramenů a očistných koupelí. Ženské setkání, společné sdílení se a inspirace je vždy nejsilnější výživou pro ženskou duši. Pobyt je regenerační s transformačním přesahem:).

Ubytování je v nejluxusnějším hotelu v Jáchymově.
Hotel Radium Palace je impozantní neoklasicistní palác ve vídeňském stylu obklopený malebným lesoparkem. Již v době svého vzniku v roce 1912 patřil mezi nejlepší lázeňské hotely v Evropě a platí to dodnes. Ani po letech neztratil nic ze svého půvabu. Svým šarmem oslovuje klientelu z celého světa. Romantickou atmosféru tohoto historického skvostu Jáchymova podtrhují rozsáhlé balustrády, krytá kolonáda a původní architektonické detaily. Byl vystavěn v roce 1912 na popud Vídeňské akciové společnosti, v jejímž čele stál hrabě Arnošt Tarrouca, na místě původního hostince. Ve své době byl Radium Palace Spa & Wellness jedním z nejmodernějších lázeňských hotelů ve střední Evropě.

Ubytování je ve dvoulůžkových pokojích s polopenzí formou velmi bohatého rautu s procedurami 1x radonová koupel, 1x klasická částečná masáž, 1x relaxace v solné jeskyni a 1x oxygenoterapie – terapie kyslíkem proti únavě a stresu a hotelového krásného wellness.

Program je upraven tak, abychom měly dostatek času jen pro sebe – slyšet své nitro, potkat se se sebou ….pro procházky, pro možnost využití léčebných procedur.

Pobytem a programem vás budou provázet 2 ženy, každá odbornice ve svém oboru.

Lucie Loona vás provede léčebnými meditacemi pohybovými i statickými, či ženským bioenergetickým cvičením nebo tancem, dle toho co energie dané skupiny ukáže a ve stylu moonlodge.

MUDr. Helena Máslová vás provede lázeňskou historií a významem pro ženy – jako elixír mládí, doporučení pro udržení ženského zdraví, plodnosti, vitality nebo udržení si té své „ženské šťávy – mízy“ :), bude prostor pro otázky a diskuze.

Doprava je vlastní, lze využít spolujízd v autě, propojíme kontakty.
10 dní před konáním vám pošleme bližší informace k cestě, pobytu a programu.

Setkání s námi je v Jáchymově v hotelu Radium Palace u recepce ve čtvrtek v 19,45h. Večeře jsou od 17,30h. – 19,30h.

Program má tento přibližný harmonogram, na místě můžeme však uzpůsobit více našim potřebám:
Čtvrtek
– od 14h. je check in, možnost ubytování se a využití wellness v hotelu, čas na rezervace procedur, od 17,30 – 19,30h. večeře, setkání s námi je v sauně 🙂 nebo v recepční hale v 19,40 na společný úvodní program od 19,45 – 21,45h. v salonku hotelu.

Pátek
– snídaně od 8h., poté doporučujeme udělat objednávky na procedury, masáže, koupele, poté osobní čas na procedury, procházky po okolí, oběd, wellness v hotelu apod., večeře, 19,45 – 21,45h. společný program v salonku.

Sobota
– snídaně od 8h., pitná kúra/ranní procedury, oběd, v čase 14.- 17h. – společné spa v Saunový důl ve stylu hornické štoly s parní saunou, infrasaunou, bylinkovou a finskou saunou s odpočívárnou s krbem, nebo na terase nebo v bylinkové odpočívárně, součástí je i  whirpool. Tento program je společný, avšak dobrovolný a tak je třeba rezervace předem na info@loona.cz do 20. října. Cena se hradí zvlášť – 420 Kč na 3 hod./osoba na místě s možností využití slevy 20% pro hotelové hosty.
– od 17,30h.- 19,30h. večeře a poté cca 19,45 – 21,45h. – společný program v salonku.

Neděle
– snídaně od 8h., 10 – 12h. – společná procházka a oběd, odjezdy.

Cena se skládá z: 11 800 Kč (3 noci ubytování s polopenzí formou luxusního bufetu, hotelové wellness + relaxační lázeňský balíček – masáž, radonová koupel, oxygenoterapie, vstup do relaxační solné jeskyně, k dispozici salonek pro skupinu a lektorné – program pobytu.

Součástí pobytu nejsou osobní lékařské konzultace. Záměrem pobytu je hlubší relax, dostat se do beta vln, prožitku, sdílené ženské energie a pohody. Pro případný zájem o osobní konzultace je možné se zvlášť objednat na poradenství u MUDr. Heleny Máslové v ordinaci nebo mentoring u Lucie Kupcové.

Storno podmínky:
Zde si přečtěte prosím Obchodní podmínky.
Výjimkou v tomto kurzu/ pobytu jsou vstřícnější storno podmínky pro účastnice a bezpečné pro naše rezervační výlohy a hotelové rezervace a to takto:
– zrušení účasti na kurzu/pobytu nejpozději do 15. 9.2024 je storno poplatek 10% z ceny pobytu. Poplatkem jsou hrazeny náklady za užívání platebního systému Go Pay a organizační činnosti, zbytek kurzovného je účastnici vráceno zpět do 7 dní.
-zrušení účasti na kurzu/pobytu do 15.10.2024 je storno poplatek 50% z ceny pobytu. Poplatkem jsou hrazeny služby Go Pay, organizační činnosti a storno poplatky hotelu Astoria, zbytek kurzovného je účastnici vráceno zpět do 7 dní.
– zrušení účasti na kurzu/pobytu po 15.10.2024 je storno poplatek 100% ceny pobytu.Poplatkem jsou hrazeny služby Go Pay, organizační činnosti a storno poplatky hotelu Astoria.
Účastnice může za sebe najít náhradu. Po úhradě kurzovného náhradnicí bude účastnici vráceno kurzovné zpět do 7 dní, ponížené o 10% storno poplatek, kterým hradíme služby Go pay a administrativní úkony.

Storno rezervace a případné dotazy na info@loona.cz.

NÁHRADNICE
– v případě naplnění kapacity a Vašeho zájmu o lázeňský pobyt pošlete prosím na info@loona.cz svůj kontakt a my se Vám ozveme v případě uvolnění místa.

Kurzem vás provedou

Další kurzy

Kurz naživo - 25.08.2024

Zveme Vás na taneční webinář Hawaiiské Huly – Tradičního Polynéského tance. Tanec doprovází  Polynésany od jejich narození až do smrti a je také součástí moderního světa. Na Havaji se tančí velmi ladně – na středně rychlou nebo pomalou hudbu oproti tomu v tahitském tanci nacházíme mnohem více dynamiky, který původně vychází z mužských bojových tanců […]

Kurz naživo - 22.09.2024

Zveme vás ke společnému ženskému setkání v den podzimní rovnodennosti, které otevírá – startuje energie podzimu – energie transformační, magické a kdy lépe vidíme ZA – zraky, jelikož energie, pozornost sestupuje více do nitra, hlubin duše a více vidíme srdcem a vnitřním zrakem. Pro některé je to období vidění krásy, kouzelnosti, smíření a přijetí a […]

Kurz naživo - 23.03.2025

Pro zájem a úspěšnost tohoto cyklu otevíráme v roce 2025 znovu. Zveme Tě na komorní roční cyklus pro ženy – kolo roku pro rozvinutí se ve zdravém ženství a sebelásce v pilířích sebevědomí, sebeúcta a sebedůvěra. Kapacita je otevřena pouze pro 12 žen. „Děloha má 13 menstruací a ovulací za rok, tedy život je tvořen […]