Kurz naživo

Ženské lázně

Podrobnosti události

Datum a čas: Čtvrtek 09.02.2023 18:00 – Neděle 12.02.2023 12:00

Místo konání: Mariánské Lázně, Hotel Zvon, Hlavní tř. 68

Cena: 5500 Kč

Informace o kurzu

Exkluzivní – komorní pobyt pouze pro 12 žen v Mariánských lázních, pokladnici léčivých minerálních pramenů, klenot mezi českými lázněmi, v údolí Slavkovského lesa.

Přihláškám otevřeno pouze do konce prosince 2022!
Cena relaxačního pobytu je pilotní.

4 dny a 3 noci společně strávíme v místě, kde ženy nejlépe regenerují své síly, uzdravují své tělo i duši a to jsou ženské lázně.
Díky jedinečnému lázeňskému prostředí, s pitnými kůrami, okolními lesy, regeneračním programem, který jsme připravily si vytvoříme ženské lázně, moonlodge, která zharmonizuje a obrodí všechny naše roviny – rovina těla, psychiky a energie, kdy v tomto harmonickém souladu pak může přijít Duch INSPIRACE :).
Voda je ženský element, nejlepší léčitelka na léčení duše i těla, pomocník s rozvojem ženské energie a kterou si dopřejeme formou minerálních pramenů a očistných koupelí. Ženské setkání, společné sdílení se a inspirace je vždy nejsilnější výživou pro ženskou duši.

Ubytování je v krásných dvoulůžkových pokojích s polopenzí, s neomezeným přístupem do wellness secesního hotelu Zvon s výhledem na kolonádu a zpívající fontánu.
Program je upraven tak, abychom měly dostatek času jen pro sebe – slyšet své nitro, potkat se se sebou ….pro procházky po kolonádě, pro možnost využití léčebných procedur, masáží či koupelí, které si můžete na místě objednat a zakoupit.

Pobytem a programem vás budou provázet 2 ženy, každá odbornice ve svém oboru.
Lucie Loona vás provede léčebnými meditacemi pohybovými i statickými, či ženským cvičením nebo tancem, dle toho co energie dané skupiny ukáže a ve stylu moonlodge.

MUDr. Helena Máslová vás provede lázeňskou historií a významem pro ženy – jako elixír mládí, doporučení pro udržení ženského zdraví, plodnosti, vitality nebo udržení si té své „ženské šťávy – mízy“ :), bude prostor pro otázky a diskuze.

Doprava je vlastní, lze využít spolujízd v autě, propojíme kontakty.
10 dní před konáním vám pošleme bližší informace k cestě, pobytu a programu.

Setkání je v Mariánských lázní v Hotelu Zvon u recepce ve čtvrtek v 18h. Po ubytování je večeře v hotelu Zvon.

Program má tento přibližný harmonogram, na místě můžeme však uzpůsobit více našim potřebám:
Čtvrtek – od 14h. je check in, možnost ubytování se, využití wellness hotelu, procedur, v 18h. evidence, večeře, 20 -22h. program v salonku kavárny Opera.
Pátek – snídaně od 8h., 10 – 13h. program, obědová přestávka a do večeře prostor pro sebe – wellness v hotelu Zvon, procedury – dle osobní preference, 19h. večeře, společná procházka – večerní kolonáda, prameny nebo dle dohody
Sobota – snídaně od 8h., 10 – 13h. program, obědová přestávka, 15.- 18h. – společné spa v Římských lázních pro zájemkyně (rezervace předem na info@loona.cz, cena se hradí zvlášť 800 Kč na 3 hod./osoba),
19h. večeře a poté prostor pro sebe – večerní masáže, procedury, procházky – dle osobní preference nebo dle dohody na místě
Neděle – snídaně od 8h., 10 – 12h. společný program a poté odjezd

Po celou dobu k pobytu je v ceně wellness set – župan, pantofle, ručník, prostěradlo.

Součástí pobytu nejsou osobní lékařské konzultace. Záměrem pobytu je hlubší relax, dostat se do beta vln, prožitku, sdílené ženské energie a pohody. Pro případný zájem o osobní konzultace je možné se zvlášť objednat na poradenství u MUDr. Heleny Máslové v ordinaci nebo mentoring u Lucie Kupcové.

Storno podmínky:
Zde si přečtěte prosím Obchodní podmínky pro pobytové kurzy.
Výjimkou v tomto kurzu/ pobytu jsou vstřícnější storno podmínky pro účastnice a bezpečné pro naše rezervační výlohy a hotelové rezervace a to takto:
– zrušení účasti na kurzu/pobytu nejpozději do 15. 12.2022 je storno poplatek 10% z ceny pobytu. Poplatkem jsou hrazeny náklady za užívání platebního systému Go Pay a organizační činnosti, zbytek kurzovného je účastnici vráceno zpět do 7 dní.
-zrušení účasti na kurzu/pobytu do 7.1.2023 je storno poplatek 50% z ceny pobytu. Poplatkem jsou hrazeny služby Go Pay, organizační činnosti a storno poplatky hotelu Zvon, zbytek kurzovného je účastnici vráceno zpět do 7 dní.
– zrušení účasti na kurzu/pobytu po 7.1.2023 je storno poplatek 100% ceny pobytu.Poplatkem jsou hrazeny služby Go Pay, organizační činnosti a storno poplatky hotelu Zvon.
Účastnice může za sebe najít náhradu. Po úhradě kurzovného náhradnicí bude účastnici vráceno kurzovné zpět do 7 dní, ponížené o 10% storno poplatek, kterým hradíme služby Go pay a administrativní úkony.

Storno rezervace a případné dotazy na info@loona.cz.

Kurzem vás provedou

Další kurzy

Kurz naživo - 11.03.2023

Zájmový prožitkový kurz pro ženy na téma menstruace bez bolesti, jako dar a navigace, téma vědomého ženství, posílení ženských kvalit, primární prevence, regenerace a péče o dělohu a ženské orgány formou ženského tance Loona dance a cvičení pánevního dna metodou 3x3.

Online kurz

3 transformační audio meditace pro podporu síly a odvahy

Online kurz

Protanči se k ženské celistvosti skrze 4 archetypy. Kultivace 4 pilířů ženství - 4 archetypy ženy lunárního/ menstruačního cyklu prostřednictvím autentického prožitku v tanci.