Kurz naživo

Vědma v nás – z cyklu Sebevědomá žena

Podrobnosti události

Datum a čas: Sobota 21.12.2024 10:00 – 18:00

Místo konání: Studio Loona, Křižíkova 67, Praha 8 - Karlín

Cena: 2500 Kč

Informace o kurzu

Zveme vás ke společnému ženskému setkání, které v temné části roku může být velkou podporou, výživou a inspirací pro nadcházející zimní čas, spřádání vizí, rekapitulace roku a zastavení, zpomalení, odpočinku a regenerace.
Kurz je součástí cyklu Sebevědomá žena.

Téma – kultivace archetypu Vědma (Stařena) vnitřní ženy – duše šamanky, vizionářky, Té, co mluví z Bohyní, zakončené Slunovratovým rituálem s Tancem Luny, který nás energeticky a psychicky připraví a dobře naladí na období zimy a zároveň propojí s naším vnitřním ženským kruhem.

V předvánočním silném čase dáme prostor té části v nás, které se říká Vědma, Stařena, Moudrá žena nebo TA, co mluví s Bohyní, ta poslední, která zceluje energetický okruh – uzavírá vnitřní ženský kruh a ukotvuje 4 pilíře – 4 základní archetypy ženy.

Formou vědomého pohybu, tance, rituálu a meditace zkultivujeme, posílíme, zharmonizujeme tuto část osobnosti, která je v dnešní době velmi opomíjená nebo naopak u některých žen velmi převládající. Projevuje se pak ve svém stínu, který se po delší době ukazuje fyzicky, somatizuje na těle (psychosomatika) a to nejčastěji potížemi na ženských orgánech, hormonální nerovnováhou či bolestivou a nepravidelnou menstruací. Ukážeme si cviky a jiné tipy pro bezbolestnou menstruaci, jak o sebe pečovat, vnímat své tělo a jeho potřeby dříve než se projeví zdravotními problémy.
Propojíme se se svou schopností pouštět a odpouštět, a také svými vnitřními zdroji síly, s předkyněmi pro temnou část roku.

Budeme poznávat – prožívat (celý) svůj vnitřní ženský kruh zastoupen 4 základními archetypy ženy – Panna, Matka, Čarodějka, Vědma a zvědomovat si tak, který archetyp je v našem životě v nerovnováze a Vědma v nás to tzv. drží.
Zakončíme iniciačním tanečním rituálem – Tanec luny se záměrem rovnováhy ženských pilířů, o které se v životě opíráme, ve svém životě společně v energiích zimního slunovratu.

Místo konání: Studio Loona, Křižíkova 67, Praha 8- Karlín – je otevřené od 9,30h., start v 10h.
S sebou si vezměte: oblečení na tanec, nejlépe šaty, sukni, fotku svých babiček.
Ve studiu je k dispozici káva, čaje, voda.
Případné dotazy na info@loona.cz.

Kurzem vás provede

Další kurzy

Kurz naživo - 25.08.2024

Zveme Vás na taneční webinář Hawaiiské Huly – Tradičního Polynéského tance. Tanec doprovází  Polynésany od jejich narození až do smrti a je také součástí moderního světa. Na Havaji se tančí velmi ladně – na středně rychlou nebo pomalou hudbu oproti tomu v tahitském tanci nacházíme mnohem více dynamiky, který původně vychází z mužských bojových tanců […]

Kurz naživo - 22.09.2024

Zveme vás ke společnému ženskému setkání v den podzimní rovnodennosti, které otevírá – startuje energie podzimu – energie transformační, magické a kdy lépe vidíme ZA – zraky, jelikož energie, pozornost sestupuje více do nitra, hlubin duše a více vidíme srdcem a vnitřním zrakem. Pro některé je to období vidění krásy, kouzelnosti, smíření a přijetí a […]

Kurz naživo - 23.03.2025

Pro zájem a úspěšnost tohoto cyklu otevíráme v roce 2025 znovu. Zveme Tě na komorní roční cyklus pro ženy – kolo roku pro rozvinutí se ve zdravém ženství a sebelásce v pilířích sebevědomí, sebeúcta a sebedůvěra. Kapacita je otevřena pouze pro 12 žen. „Děloha má 13 menstruací a ovulací za rok, tedy život je tvořen […]