Kurz naživo

Loona Dance – Vědma v nás

Podrobnosti události

Datum a čas: Sobota 04.11.2023 10:00 – 18:00

Místo konání: Studio Loona, Křižíkova 67, Praha 8 - Karlín

Cena: 2200 Kč

Informace o kurzu

Zveme vás ke společnému ženskému setkání, které v temné části roku může být velkou podporou, výživou a inspirací pro nadcházející zimní čas spřádání vizí, rekapitulace roku a odpočinku.
Toto transformativní období dušiček, Samhainu je dalším ideálním časem pro spojení se se svým vnitřním ženským kruhem, předkyněmi a sílou ženského lůna.

Lůno je jakýmsi ženským grálem, nejcitlivějším orgánem v těle ženy, absorbující (emocionální houba) nezpracované zkušenosti, potlačené emoce, vzpomínky atd. Je generátorem energie, pecí těla a centrem ženství, jelikož právě v ní se odehrávají nejzásadnější proměny ženy, od menarché, první intimita, těhotenství a porod, menopauza.
A menstruace je jakýmsi našim barometrem, ukazující nám, jak jsme vědomě či nevědomě hospodařily se svou energií v předešlém měsíci, je to čas rekapitulace. Stejně tak jakékoliv gynekologické potíže jsou jazykem našeho lůna.

Probuzené sídlo ženy – ženské lůno nás vede k instinktivní moudrosti, živosti, kreativitě a šťavnatosti naší vnitřní Venuše. Ctíme a vidíme své ženské kvality, dary a náš život plyne ve větší radosti a sebepřijetí. Rozvoj zdravého, vědomého ženství začíná právě zde!

Na tomto semináři získáte mnoho inspirace a vědění skrze unikátní taneční koncept, prožitkový tanec – Loona dance a dechová či jiná energetická cvičení vhodná nejen pro primární prevenci onemocnění ženských orgánů a jejich regeneraci, především probudíte – oživíte svou tzv. vnitřní ženu.
Hlavní téma je poznání = prožití vnitřního ženského kruhu – 4 pilířů ženství, poznání tajemství menstruačního a lunárního cyklu – naší dámské navigace. Propojíme se se svou vnitřní Vědmou, schopností pouštět a odpouštět, a také svými vnitřními zdroji pro temnou část roku.
Kurz směřuje k závěrečnému rituálu Samhain, který otevře vědoměji cesty k našim předkům a předkyním, odkud plyne k nám síla, moudrost, podpora a dary, pokud jsme s nimi vědomě spojené. Tento rituál může být takovou pomocí k tomuto spojení.

Tento kurz je také základním kurzem pro ženy a zároveň přípravným kurzem pro nástup do Loona Dance Academy – škola pro ženy, akreditované studium MŠMT.

Zajímají tě také odpovědi na tyto otázky?

  • Jak si udržet ženské zdraví, co je jeho podstatou? Jaké konkrétní a praktické kroky mohu udělat?
  • Jak probudit své ženské kvality a vědomě je v každodennosti prožívat?
  • Co je to primární prevence a jak preventivně pečovat o své ženské orgány
  • Jak mít nebolestivou menstruaci a pružné pánevní dno nebo přirozené početí

Naše tělo má vysoce regenerační a sebeuzdravovací procesy. Pojďme se společně inspirovat, načerpat vyživující energii z ženského setkání a pozvednout zase vědomí sama sebe.

Podíváme se na to celistvě, tj. na 4 roviny našeho ženského zdroje síly – mentální (edukace), fyzická, emoční a energetická.
Součástí je ženský tanec Loona dance ®, který je nenáročný, je prožitkový a je určen tančícím i netančícím ženám, PROTOŽE:

  • tanec je pro ženu nejrychlejším nástrojem k vědomí sama sebe a pomáhá k rychlé relaxaci
  • každá umíme tančit svým osobitým způsobem a o to právě jde!
  • tanec je pro nás stejně přirozený jako chůze
  • tanec je jazykem duše a lékem
  • Loona Dance nabíjí energií, vitalizuje a podporuje prožívání dlouhodobé radosti ze života, posiluje či harmonizuje naši základnu – 1. a 2.čakru.

Místo konání: Studio Loona, Křižíkova 67, Praha 8- Karlín – je otevřené od 9,30h., start v 10h.
S sebou si vezměte: oblečení na tanec, nejlépe šaty, sukni, doklad o úhradě kurzu a fotku svých babiček.
Ve studiu je k dispozici káva, čaje, voda.
Případné dotazy na info@loona.cz.

Kurzem vás provede

Další kurzy

Default image

Kurz naživo - 08.09.2023

Roční výcvik - Lektorka Loona dance - prožitkového tance - Rekvalifikace - Instruktor tanečních sportů. Akreditované a rekvalifikační studium MŠMT ze dne 2.6. 2020 č.j.: 4593/ 2020 - 1/66.

Kurz naživo - 23.09.2023

Denní seminář pro ženy a muže na téma Magdalenské kněžky a Kristovi muži - nová podoba starých energií.
Default image

Kurz naživo - 29.09.2023

Nacházíme se v době, kdy je více než kdy jindy čas na žití svého snu v této realitě. Rozpomenout se na svůj původ, misi, jedinečnost, smysl svého Bytí a naplňovat svůj nejvyšší potenciál.