Mgr. Lenka Zajacová

Lenka je Akreditovaná lektorka a školitelka Loona Dance Academy, s.r.o., miluje tanec a miluje i hudbu. Zpívala ještě dřív, než se naučila chodit.

Duší umělkyně, kněžky magdalénské linie, hledačky… intuitivní rozpomínaní její duše ji od malička naplňovalo hladem po spojení se s podstatou, se zdrojem.

Rebelka se v Lence probudila až po poslušném dětství a pubertě. Jako mladá žena se rozhodla bourat škatulky, přestat hrát role, nespokojit se s málem a už vůbec ne s „konvenčním“ přežitím života, ženství, sexuality,…

Ve 32 letech, již jako manželku a matku prvních dvou dětí, se dostala do velké životní krize, do bodu, který potřebovala, aby naplno procitla. Byl to pro ni moment, ve kterém našla samu sebe a vnitřní střelku, kompas, co ji neomylně vede jejím životem.

O deset let, desítky seminářů, kurzů a výcviků a dalších dvou dětí později, je tu jako průvodkyně ve službě ženám, které cítí, že žít život po povrhu a odpojené od sebe samé jim nestačí. Je jedna s těch, co probouzejí. S láskou, pokorou a radostí zapaluje jiskřičku uvědomění v druhých ženách a drží jim světlo na cestě v jejích počátcích.

Pomáhá ženám sestupovat do hlubin duše a lůna, probudit se do moudrosti a síly vlastního těla. Aby mu znovu věřily, milovaly ho a ctily. aby se ve svém ženském těle cítily v bezpečí a doma, spojené se svým vnitřním zdrojem síly, světla a lásky.

Lenčiným snem je, aby se co nejvíce žen rozzářilo, našlo ten svůj vlastní, celistvý a plný způsob žití ženstva, což vnímá jako jeden ze způsobů jak přispět k léčení a vnášení harmonie do tohoto světa.

Tanec, zpěv, umění, rituály, mystéria ženského lůna, práce s menstruačním cyklem, tantra ale koučing… jso její vášně, zručnosti a nástroje díky kterým provází ženy v Belgii (ale i jiných francouzsky mluvících zemích) formou:

  • tanečních večerů Loona Dance
  • ženských kruhů
  • jednodenních a víkendových transformačních a sebepoznávacích seminářů na téma ženského lůna, ženské cykličnosti, ženské sexuality
  • vzdělávacích workshopech pro matky a dcery na téma menstruačního cyklu
  • vzdělávacích cyklů na téma přirozeného managementu plodnosti jako lektorka symptotermální metody Sensiplan
  • skupinové a individuální práce s probouzením a léčením lůna (sacred womb awakening and heâling)
  • online programy

Pracujev SJ, FJ a AJ, osobně i online
0032 492 766866
www.loonadance.be
www.lafemmecyclique.eu

 

Kurzy lektora

Pravidelně přidáváme nové kurzy. Sledujte naše stránky Loona.cz.