Lukáš Udatný

Během svého života více cestoval, dočasně žil a poznával místní kulturu, ceremonie a zvyky, studoval či pracoval v zemích jako je Austrálie, Brazílie, Indie, Švédsko aj. Před cca 20 -ti lety procházel psychospirituální krizí, která mu změnila životní hodnoty a styl. Většinu času věnoval poté právě studiu a rozvoji osobnosti, práci s různými posvátnými medicínami, rozvoji spirituální roviny, meditační praxi, konstelační práce a africkému tanci. V té době také obdržel od Šrí Ánandi Má shaktipat a duchovní jméno Kamal.

Od roku 2018 tvoří každoročně bezpečný a léčivý prostor pro transformační proces společně s Lucií v indiánském obřadu Sweatlodge. Učil se u mnoha českých i zahraničních průvodců obřadu potní chýše, a před tím prožil mnoho těchto potních chýší jako účastník.
Společně s Lucií a dalšími realizoval od r. 2017 pravidelně taneční projekt Dance To Ecstasy, kde působil jako organizátor projektu a taneční kouč. Je majitelem prostoru pro sebepoznávací aktivity – Sál Valkýra v pražském Karlíně.

Kurzy lektora

Pravidelně přidáváme nové kurzy. Sledujte naše stránky Loona.cz.