Proč by mi tato meditace mohla být prospěšná?

Bojíme se do té doby, dokud strach nevidíme. Mít strach je přirozená emoce, mnohdy nám život zachrání, avšak většina našich strachů, vytvářených v naší mysli jsou nereálná a často nás zbytečně paralyzují a blokují. Pro práci se strachem je důležité uzemnění, být vědomím v těle, nohama na zemi. Je to první krok, kde začít.

  • Uzemnit se můžeš před meditací nejlépe dynamickým tancem, strach z těla vytřást shakingem- třesením těla, vydupat a vyskákat se z toho napětí a strachu. A poté se v klidu domova uvolnit do této léčivé imaginace.
  • Tato hluboká transformační imaginace pomůže proměnit strach v důvěru a sílu. Nabízí jednoduchý nástroj (techniku) pro práci s myslí, kde se strachy utváří.
  • Audio meditace tě velmi podpoří, uvolní, inspiruje, promění vnitřní prožívání a tím zároveň proměňuje i vnější realitu, postoje a chování.
  • Audio meditaci lze poslouchat a prožívat opakovaně. Jakmile se ti vynoří do vědomí nový strach, použij tuto nahrávku k proměně a rozpuštění.
  • Pokud se ti strach vrací, může mít hlubší kořen. Intuitivně si ho nakresli, pohlaď a spal v ohni, popel odevzdej zemi nebo pusť po vodě 🙂. U panických strachů vyhledej terapeuta.

Meditace je výjimečná v použité hudbě, která zásadně pomáhá k hlubšímu prožitku a spontánnímu vzniku imaginace, je ve vysoké kvalitě zvuku připravená tak, aby prožitek a zanoření do sebe bylo snadné a příjemné.

Imaginací provází Lucie Loona Kupcová

Proměň strach v důvěru

Audiomeditace zdarma

Stačí vyplnit svou e-mailovou adresu a my ti zašleme e-mail s odkazem na audiomeditaci zdarma a heslo. Navíc získáš malý bonus.

Lucie Kupcová

Autorka a školitelka tanečního konceptu Loona Dance, lektorka seberozvojových seminářů pro ženy. Má poznání a zkušenosti z provázení ženských kruhů od 2011 - 2023

Zakladatelka Loona Dance Academy, s.r.o.


www.lucieloona.cz | www.loonadanceacademy.cz