MgA. Katarína Zatovičová

Miluji vše, co pomáhá probouzet, propojovat souvislosti života, jeho přirozené procesy a je skvělou inspirací pro život. Jsem průvodkyní, lektorkou, pečovatelkou a podporovatelkou všeho, co přispívá ke zdravému, respektujícímu laskavému začátku lidského života, příchodu na svět a následné prvotní péče do 1. roku. Protože to vše nás ovlivňuje a formuje.

V Praze jsem 20 let realizovala svůj projekt A centrum – vědomá a aktivní příprava na mateřství a rodičovství se zaměřením na podporu přirozeného porodu a zdravého fungování celé rodiny.
Nyní se věnuji ženám i párům před početím, v těhotenství, u porodu, po něm. V kurzech a individuálních konzultacích zviditelňuji souvislosti měsíčního cyklu ženy s porodním procesem v propojení s vnímáním miminka.
Je pro mne úžasné sledovat, jak se v ženách otevírá potřeba hledání a chápání sebe sama i díky své cykličnosti, jak roste zájem o toto téma, jak už někteří muži umí vnímat a odhadnout nálady svých žen.

Původně jsem herečka. Narodila jsem se v Bratislavě. Od 5let až do puberty jsem strávila více na natáčení a ve filmových nebo televizních studiích, než ve škole. Po absolvování DAMU jsem čtyři sezony působila v Martinském divadle.
Přála jsem si 3 děti a vice méně se mi to splnilo. První ke mně přišla moje nenarozena dcerka Anička/ 1990/, druhý je můj milovaný syn Simon/1994/, třetí moje „dítě“ byl můj projekt A centrum /1999/. K původní profesi jsem se vrátila v projektu The Same Self /2019/, který uměleckou formou ztvárňuje proměny ženy v predstavení Obna ŽENA.

V roce 2022 jsem vytvořila online projekt INSPIRACE JAKO DAR s názvem OSUDOVÁ SETKÁNÍ. Jsou to rozhovory s lidmi, se kterými jsem měla tu čest se potkat, poznat a vnímat jejích výjimečnost. S lidmi, kteří mě obohatili svým osobním příběhem a podělili se o své dary. S lidmi, kterým jsem vděčna za naše přátelství, spolupráci a vzájemnou podporu.

www.katarinazatovicova.cz

www.katarinazatovicova.cz/videoblog/

www.katarinazatovicova.cz/l/ranni-ritualy-s-katarinou/

www.obnazena.art

Kurzy lektora

Pravidelně přidáváme nové kurzy. Sledujte naše stránky Loona.cz.