Ing. Šárka Nováková

Koučka, průvodkyně ženských kruhů, lektorka tantrických seminářů a svatební ceremonialistka. Věnuje se tématu JEDINEČNOSTI, VIZÍ a vědomého tvoření.

Je pro mě čest i potěšení být u toho okamžiku, kdy se vaše jiskra naplno rozzáří. Ať už se to stane v ženském kruhu, na tantrickém semináři, při koučování, tvorbě vize, nebo „jen tak“, je to pro mě čest a chci být u toho!
Umím vytvořit prostor bezpečí a důvěry, kterou potřebujete, abyste se otevřely a mohly cítit vše, co se ve vás právě odehrává. Když si dovolíte prožít cokoliv beze studu a odsouzení, uvolní se veliké množství energie. A tu pak můžete využít k tomu, abyste vytvořili něco nového a krásného: smysluplnou práci, krásný vztah, spokojený a naplněný život.

Moje historie:
* Založila a vedla jsem Oslavu Života – zorganizovala jsem několik festivalů a přivedla do Čech významné lektory jako je Guy Barrington, Andrew Barnes a další.

* Od roku 2021 jsem pověsila organizátorský kabát na hřebík a věnuju se vám převážně jako lektorka. Moje aktuální akce naleznete zde:
https://www.sarkanovakova.com/seminare/

* Přes deset let vedu českou sekci mezinárodní školy The Art of Being, nyní jsem lektorka tantrických workshopů a výcviku Tělo, srdce a duše®., společně s Alanem Lowenem a kolegy:
https://artofbeing.cz/kdo-jsme/
https://artofbeing.cz/events/

Vzdělání: Erisckson College Coaching, The Art of Being Teachers Training, Coaching and Constellations, Body, Heart and Soul Training, The Art of Being Training, Konstelační výcvik v Akademii a Libchavy a další. Více o mě zde:

www.sarkanovakova.com
www.artofbeing.cz

Téma: Jedinečnost a osobní vize – leden 2024

Kurzy lektora

Pravidelně přidáváme nové kurzy. Sledujte naše stránky Loona.cz.