Kurz naživo

Lektorský výcvik tance

Podrobnosti události

Datum a čas: Pátek 08.09.2023 18:30 – Neděle 25.08.2024 00:00

Cena: 58000 Kč

Informace o kurzu

11. ROČNÍK ŠKOLY OTEVŘEN PŘIHLÁŠKÁM
Lektorka Loona dance – prožitkového tance
Rekvalifikace – Instruktor tanečních sportů
Akreditované a rekvalifikační studium MŠMT ze dne 2.6. 2020 č.j.: 4593/ 2020 – 1/66


Roční prožitkový (sebezkušenostní), prezenční studium tance pro ženy – tanečního konceptu Loona Dance a jeho filosofie zakončené písemnou a praktickou zkouškou a následným vydáním stálé rekvalifikace s názvem Instruktor tanečních sportů s celostátní platností od MŠMT a certifikátu s názvem LEKTORKA LOONA DANCE s licencí na 5 let (pro další prodloužení licence je podmínka školení pro aktualizaci LD)

Vydané rekvalifikační osvědčení od MŠMT opravňuje k vydání ŽL, opravňuje lektorku k vedení tanečních disciplín společně s certifikátem Lektorka Loona dance k vedení individuálních a skupinových lekcí a 1- denního kurzu pro ženy Loona dance I. (na téma psychosomatika ženy, primární prevence onemocnění ženských orgánů, ženský cyklus, vědomé a kultivované ženství) v rozsahu max. 8 hodin v tanečních a sportovních zařízeních, relaxačních centrech, státních zařízeních, mimoškolské vzdělávání pro dívky.

Toto studium v 1. semestru nabízí především postupný rozvoj vědomého Já v 6 -ti modulech pracující celistvě tj. na rovině fyzické, emoční/mentální, energetické a spiritualitě ženy, sebe- péči a duševní výživu, na ně v 2. semestru navazuje 5 výukových seminářů – tréninků.

Tento taneční výcvik je pro řádnou výuku prožitkového tanečního konceptu Loona dance především o práci na svém osobním a duchovním rozvoji a tak obsahem studia jsou kromě tance a technik také přednášky, prožitková cvičení, přechodové rituály, dechová cvičení, imaginace.

Studium je určeno:
– LAICKÁ VEŘEJNOST – všem ženám, které milují tanec, neznají sice techniky, ale cítí, že jsou duší tanečnice, vnímají rytmus a hudbu, chtějí se naučit něco nového, rozvíjet svůj taneční potenciál, posunout sebe samotnou dál, podpořit osobní rozvoj, sebe – vědomí a třeba i předávat dál

– ODBORNÁ VEŘEJNOST – terapeutkám, tanečnicím, cvičitelkám, tanečním lektorkám, instruktorkám, pedagožkám, lektorkám ženských seminářů

Podmínky přijetí: dobrý zdravotní stav, dosažení věku 25 -ti let, ukončené středoškolské vzdělání s maturitou nebo ukončené středoškolské vzdělání s výučním listem nebo vysokoškolské vzdělání, kladný vztah k hudbě, tanci a psychologii, schopnost vnímat rytmus.

Pro více informací klikněte ZDE
– odkazuje na externí webové stránky věnované tomuto výcviku

Kurzem vás provede

Další kurzy

Kurz naživo - 23.09.2023

Denní seminář pro ženy a muže na téma Magdalenské kněžky a Kristovi muži - nová podoba starých energií.
Default image

Kurz naživo - 29.09.2023

Nacházíme se v době, kdy je více než kdy jindy čas na žití svého snu v této realitě. Rozpomenout se na svůj původ, misi, jedinečnost, smysl svého Bytí a naplňovat svůj nejvyšší potenciál.

Kurz naživo - 04.11.2023

Zájmový prožitkový kurz pro ženy s rituálem dušiček, Samhain s ceremonialistkou, průvodkyní ženských skupin a akreditovanou lektorkou tance a ženského cvičení Vendulkou Pánkovou.