Online kurz

Dance pranayama – for chacras harmony

Podrobnosti události

Místo konání: Studio Loona

Cena: 907.50 Kč

Informace o kurzu

Taneční pranayama je jakási energetická rozcvička – energetický warm up, která za pomocí dechu, pohybu a pozornosti rozproudí a pozvedne energii v těle. Vychází z tradice Sufi meditací a dechových pránajám. Dechové pránajámy patří k tradičním a velmi účinným technikám k očistě všech těl při meditační praxi.

Tato varianta je zmodernizovaná, aby byla přístupná pro širší veřejnost a bavila nás. Celou taneční meditaci provází taneční a world hudba, která zásadně zvyšuje prožitek a tak kvalitu této meditace. Jedná se o autorské taneční cvičení, kterým Lucie Loona provází na oblíbených večerech Dance To Ecstasy.

Obsah:
celkem 40 minut – 20 minut taneční meditace + 20 minut závěrečná relaxace s vizualizací pro integraci.

Autor cvičení: Lucie Loona
Vyrobilo nahrávací studio Instant Media, s.r.o.
Kamera, foto a střih: Alžběta Kopecká
Hudba: ve spolupráci s OSA ČR a s laskavým svolením užití díla hudebního umělce Istvan Sky a Kevin Rodrigues, alias projekt Worakls.

NAVÍC V ONLINE KURZU!
Kvalitní audio meditace – Proměň strach v důvěru – imaginace, pro přepis limbického otisku, která podpoří proměnu strachu v důvěru a sílu.

HODNOTA TÉTO TRANSFORMAČNÍ POHYBOVÉ MEDITACE S AUDIO MEDITACÍ JE 1500 Kč.
PRODEJNÍ CENA KURZU JE  907,50 Kč vč. DPH.
Stream na dobu 1 roku ode dne zakoupení. Audio meditace je ke stažení v Mp3.
(cena zahrnuje příspěvky za autorské hudební dílo umělcům, autorská úprava cvičení, zpracování videa a audia)

 

 

Proč tančit pranayamu?

  • pomůže rozvibrovat, oživit, energetizovat celé tělo
  • pomůže harmonizovat naše emoční, energetické i éterické tělo – uvolňuje blokády
  • pomůže otevřít a uvolnit tělo k plnému pohybu
  • pomůže rychle zklidnit mysl
  • pomůže rychleji a bezpečně v jemnosti nechat stoupat sílu Kundalini
  • pomůže cítit radost a vitalitu
  • pomůže podpořit nebo uvolnit z těla, mysli konkrétní záměr, který si stanovíš, protože vše je v tělech uloženo
    a hlavně…. bude tě to bavit! 🙂

 

Ukázka cvičení


O taneční pranayamě řekli:

„…shledávám to jako velmi dobré, výborné. Kdyby to lidé poctivě prováděli, přemýšleli o významu toho, tak by lépe žili si myslím. Vždy mezi duševní i fyzickou prací by to mohli provádět.“
Miloš Tomáš, mystik, syn Eduarda a Míly Tomášových, knihkupectví Avatar


„Milá Lucie, předem ti tímto chci poděkovat za veškerou tvou práci, kterou s péčí a něhou pro nás ženy vykonáváš. V prostředí, které vytváříš, je vždy cítit bezpečí a klid a to je v dnešní době velice potřebné.
Taneční pranayama pro mě byla úplnou novinkou a velice jsem se na tento prožitek po zkušenostech s tancem u tebe těšila.

Hned v začátku videa mě velmi potěšila příjemná hluboká hudba, která plně ladila s mou zemskou povahou. Cítila jsem, jak mě hudba přenáší hluboko do matky Země, cítila jsem spojení svého těla, své duše, celé hmoty a ukotvení v jejím srdci. V průběhu tance, když se energie zdvihala, hudba s ní ladila a umožňovala tak hlubší procítění stoupání energie.

Během tance jsem silně pociťovala proud energie, její stoupání a postupné klesání. Vím, že Lucka svým působením dokáže probouzet a zvědomovat emoce, ale překvapilo mě, jak toto silné spojení dokáže zapůsobit i takto na dálku, pouze prostřednictvím videa. Děkuji za to, že jsem si mohla prožít další uvolnění a s citem doznávám, že jsem se částí tance proplakala.
Závěrečná vizualizace byla hluboká a uklidňující. Fyzicky jsem pocítila příjemné uvolnění v oblasti pánve, hrudníku, krční páteře a hlavy. S úsměvem, možná občas i trochu hystericky vyřízeným smíchem, jsem zaznamenala i posílení paží, netušila jsem, že v průběhu tance budu muset i takto „zamakat“. Technicky musím říct, že Lucku obdivuji, protože takto přirozený projev na video je pro mě obdivuhodný. Dále oceňuji krásnou hudbu, příjemný hlas při provádění tancem i meditací, dostatek času na pochopení informací a dostatek času na samotný prožitek.
Taneční pranayamu mohu doporučit. Sama jsem jí vyzkoušela na ranní probuzení i na večerní „vyklidnění“ před spaním a vždy mi poskytla to, co jsem právě potřebovala. Prožitek, uvolnění, uzemnění, bytí, TADY A TEĎ.
Děkuji.
Lucie Schattauerová, studentka Loona Dance Academy, fotografka.

 

 

Za kvalitu online kurzů, které vychází z akcí Loona Dance Academy nebo projektu Dance To Ecstasy, a které inspirovali nebo pomohli stovkám účastníků, ručíme zárukou kvality a garancí vrácení peněz.

Kurzem vás provede

Další kurzy

Kurz naživo - 09.02.2023

Regenerační pobyt pro ženy pro podporu vitality, síly, ženské energie, sebepéči a podporu početí a ženského zdraví.

Kurz naživo - 11.03.2023

Zájmový prožitkový kurz pro ženy na téma menstruace bez bolesti, jako dar a navigace, téma vědomého ženství, posílení ženských kvalit, primární prevence, regenerace a péče o dělohu a ženské orgány formou ženského tance Loona dance a cvičení pánevního dna metodou 3x3.

Online kurz

3 transformační audio meditace pro podporu síly a odvahy