Kushi a Ramin

Jmenujeme se Kushi Miriam a Jan Ramin a jsme duší i srdcem mystici, průvodci procesem sebepoznávání, manželé a rodiče. Během posledních více než osmnáct let jsme za podpory mistrů a šamanů hluboce nahlédli do vlastního nitra a naše životy se tím proměnily. Do role průvodců jsme nezávisle na sobě vstoupili v roce 2011 a za tu dobu jsme na cestě k sobě podpořili stovky mužů a žen. V roce 2015 jsme se za mystických okolností setkali, vstoupili do posvátného svazku a začali tvořit společně.
Od roku 2016 provázíme jednotlivce i páry procesem hlubinného sebeobjevování, společně jsme napsali Ebook Světlo vědomého vztahu, vedeme dlouhodobé ženské a mužské cykly setkávání a celoroční online klub.

Vychováváme také dceru Kailu a syna Aurelia a vybudovali jsme centrum Amrita v Bouzově u Olomouce, kde dále pokračujeme v tvorbě tzv.
Oázy Srdce. Přestože se zaměřujeme na transpersonální sebepoznávání, prezentujeme v realitě ukotvenou cestu, která oslovuje všechny aspekty života a vede k jeho plnému rozkvětu. Díky talentu vnitřního vhledu se pohybujeme od rovin terapeutických až po mystické. V našem prostoru mohou druzí pocítit sillný energetický přenos, je pro ně snazší nahlédnout hlubší realitu a vstoupit do kontaktu s jejich vlastní niternou pravdou. V tomto procesu se vše harmonizuje a narovnává do síly, důstojnosti, moudrosti a lásky.
www.amrita.cz

Kurzy a online individuální sezení:

Kalendář akcí Kushi a Ramina

Ebook Světlo vědomého vztahu

Mystické sjednocení – online meditace

Sám sebou v partnerském vztahu

Kurzy lektora

Pravidelně přidáváme nové kurzy. Sledujte naše stránky Loona.cz.