Gabriela Tuatti

Jmenuji se Gabriela Tuatti,
díky nemoci jménem endometrióza, ze které jsem se vyléčila, se ze mě stala naturoterapeutka a fytoterapeutka pro ženy s nemocemi lůna.
Držím bezpečný prostor pro ženy, které se potýkají s neplodností a nemocemi reprodukčních orgánů a rozhodly se pro cestu skrze návrat ke kontaktu s přírodou, se svým tělem i duší.
V Olomouci mám už pět let svou Poradnu, na jejíž úspěšném chodu se podílí další terapeuté. Předtím jsem působila čtyři roky v Praze. Jsem také členkou týmu firmy Tierra Verde.
Za svou aktivní praxi jsem pomohla tisícům žen ke zdravému menstruačnímu cyklu, zvládnutí nemoci a více než 250ti k těhotenství, které bylo zapovězeno diagnózou.
Poslední dva roky jsem garantkou první pacientské organizace Endotalks, díky které se nám daří propojit zdánlivě nepropojitelné cesty ke zdraví ženy – západní medicínu a alternativní medicínu. Účastním se konferencí a kongresů v zahraničí a troufám si tvrdit, že mohu být svědkem změny přístupu k léčení ženského zdraví.
Mám dva úžasné syny a milujícího muže. K životu potřebuji les, bylinky, čistou vodu, zvířata a ticho.
Své povolání považuji za poslání. Když mi bylo nejhůř, slíbila jsem vesmíru, že když mě nechá žít a ukáže mi cestu ke zdraví, budu ji ukazovat dalším ženám.
A tak i s láskou, péčí a citem činím.

Kurzy lektora

Pravidelně přidáváme nové kurzy. Sledujte naše stránky Loona.cz.