Kurz naživo

Tanec Luny – taneční rituál

Podrobnosti události

Datum a čas: Neděle 11.06.2023 10:00 – 18:00

Místo konání: Studio Loona, Křižíkova 67, Praha 8 - Karlín

Cena: 2200 Kč

Informace o kurzu

Komorní a velmi krásný taneční seminář pro ženy – pro rozvoj vědomého ženství – téma prohloubení vnímání svého ženství ve 4 pilířích ženy, rozvoj sebelásky, sebepřijetí a vědomí sama sebe zakončený tanečním rituálem – Tancem luny, který sladí naše pilíře/ ženské archetypy – aspekty ženské osobnosti tak, jak je u každé právě nachystáno.

 


Pro ženy je zásadní vědomé propojení se se svým menstruačním cyklem, který je zastoupen 4 archetypy a který je ženskou navigací, který nám pomáhá se lépe orientovat v našich životech a je nástrojem k sebepřijetí, k sebelásce. Jedná se o autorský koncept Lucie Loona, volně navazující na Loona dance lekce a kurzy, pravidelně pořádaný 1x ročně od r. 2013.

Ženský prožitkový seminář o prohloubení vnímání a ukotvení svého ženství ve 4 základních pilířích ženy – Panna, Matka, Čarodějka a Moudrá žena (vědma). Seminář, který výrazně pomůže v lepší orientaci v sama sobě, tím k vnímání respektu k sobě, sebeúcty a tedy sebepřijetí. Podpoří nás v sebe – vědomí (vědomí sama sebe) a tím ukotví více náš střed.

Záměrem této práce na sobě je především se skutečně uvolnit, spojit se se sebou, tj. se svým vědomím, tělem, pocity, intuicí. Přes tanec se spojit se svými ženskými pilíři, které nám dává náš ženský nástroj menstruační cyklus zastoupen 4-mi archetypy panna, matka, čarodějka, vědma,…pochopit je a lépe tak přijmout.

Náš božský ženský aspekt je dynamický a vyzývající, milující a pečující, čarovný a sexy, kreativní a intuitivní, silný a moudrý – a takové jsme i my, ženy.Tanec je nejrychlejší ženský nástroj k sama sobě, pomůže nám prožít a vědomě aktivovat tyto archetypy, které v sobě máme, udělat si zkušenost s nimi, zvědomit je, ukotvit si je a používat je v každodenním životě pro pestrost a zkvalitnění svého života, jelikož většina žen tzv. uvízne v jednom či dvou archetypech a to se odráží negativně nejen v partnerských vztazích.

Na tomto semináři získáte mnoho inspirace skrze hudbu, společné setkání, ženský tanec Loona dance a Tanec Luny. Setkáte se s nabíjející ženskou lunární imaginací, která ukotvuje tělesnou práci v mentální rovině a tím se uzavře a tzv. zapečetí celá denní práce na integraci pilířů.

Hlavní téma je tedy ženské poznání/pochopení – tedy skrze tělo prožití a uvědomění, – co jsou to ty 4 pilíře ženy, a díky této práci do těla, buněk je tzv. zapsat, abychom v každodennosti lépe tyto energie rozpoznávaly, rozlišovaly a přirozeně je následovaly pro udržení si energie, síly, vitality, rozvoji kreativity a spokojenosti.

Měla bys vědět, že:
– tanec je pro ženu nejrychlejším nástrojem k vědomí sama sebe
– každá umíme tančit svým osobitým způsobem a o to právě jde!
– tanec je pro nás stejně přirozený jako chůze
– tanec je jazykem duše a lékem
– tento seminář tě bude bavit a získáš mnoho inspirace

Ve Studiu Loona, Křižíkova 67, Praha 8- Karlín, k dispozici káva, čaje, voda.
S sebou: doklad o zaplacení, ženské oblečení na tanec (sukně, šaty), šátek na oči.
Prostor je otevřen od 9,30h. Jiné instrukce neposíláme.
Případné dotazy na info@loona.cz.
Kapacita omezená na 12 žen.

Kurzem vás provede

Další kurzy

Kurz naživo - 31.08.2023

Rozšiřujeme úspěšný koncept Ženské lázně na 8-mi denní pobyt v termálních lázních, v největších středomořských ostrovních lázních- Ischia v Itálii pro komorní skupinu 14-ti žen s Lucií Loona a MUDr. Helenou Máslovou.

Kurz naživo - 22.09.2023

Nacházíme se v době, kdy je více než kdy jindy čas na žití svého snu v této realitě. Rozpomenout se na svůj původ, misi, jedinečnost, smysl svého Bytí a naplňovat svůj nejvyšší potenciál.

Kurz naživo - 22.10.2023

Naladíme se na zvuky našeho těla. Podíváme se, jak své tělo můžeme vlastním hlasem a dechem harmonizovat, oživit a vyživit. Uvolnit emocionální bloky. Spojit se více se svou intuicí a aktivovat buněčnou paměť. V průběhu dne se prakticky: dotkneme dosahu zvuku na naše tělo zvědomíme si tři nejdůležitější elementy pro efektivní zvučení pomocí tónování se […]