Kurz naživo

Píseň kostí – aktivace skrytého kódu života

Podrobnosti události

Datum a čas: Pátek 29.09.2023 18:00 – Neděle 01.10.2023 15:00

Cena: 5500 Kč

Informace o kurzu

Nacházíme se v době, kdy je více než kdy jindy čas na žití svého snu v této realitě. Rozpomenout se na svůj původ, misi, jedinečnost, smysl svého Bytí a naplňovat svůj nejvyšší potenciál.

Tento víkend je určen pro lidi, kteří už vědí nebo bytostně touží aktivovat svůj plný potenciál, zvědomit si svou jedinečnost, spojit se se svou Esencí, podstatou.

Náš společný skupinový záměr a práce může významně pomoci se posunout, dotknout, ochutnat či se spojit se svojí Esencí. Záleží na každém jednotlivci, kde se na své cestě sebepoznání nachází, kolik tzv. vásán již rozpustil.

Tedy, abychom věděli kam směřujeme, kde je ten můj maják. Aktivovat, nastartovat a posílit tu svou Novou cestu, cestu k Esenci, potenciálu. Integrovat do sebe jakousi mapu a navigaci k tomuto Místu. Aktivovat ten svůj skrytý kód života, genetický kód, někde také zvaný Hvězdný kód, spojit se se svou matricí, která je tou mou pečetí, zdrojem informací k naplnění svého potenciálu, své jedinečnosti.
Je třeba si uvědomit, že cesta je cíl. Cesta k Esenci, svému tzv. Hvězdnému potenciálu je rozhodnutí a volba žít sebe-nebe na Zemi. A tento víkend Vám otevře a aktivuje Novou cestu.

Na tomto aktivačním semináři se setkáte:
– s očistným dechovým a pohybovým cvičením, prožitkovým intuitivním pohybem, tancem. Jelikož bez pohybu těla to nepůjde:). V těle jsou uloženy, jako v chrámu, naše zázraky. Rozhýbáním těla zpřístupníme průchody k těmto informacím. Vyplavíme, či necháme je vynořit do vědomí. Společně se ponoříme do svých kostí, k buněčné moudrosti, genům a příběhům svých předků. Necháme znít své kosti, svou píseň duše, rozvibrujeme své buňky a necháme rozkvést svou DNA, aby naše nové kroky byly více vtělené, jasné a v souladu s cestou své duše.
– stejně tak formou imaginací, které jsou efektivním nástrojem pro přepis limbického otisku, jelikož naše tělo a emoce reagují na živou představu stejně, jako na prožívanou realitu.
– na závěr nás čeká hlavní program, ke kterému vše směřuje a to je indiánský obřad Potní chýše Znovuzrození.

Víkendem provází Lucie Kupcova, uměleckým jménem Lucie Loona.
V roce 2010 ji byla aktivována její cesta duše. Záhy na to, prožívala několik let tzv. psychospirituální krizi nebo -li proces vzestupu Kundalini, jelikož její systém byl na to již připraven. Byla to intenzivní cesta sebepoznání, ruku v ruce s objevováním svých darů, schopností a jedinečnosti, zesílením jejích vhledů, vědomé práce se záměrem, a vstupu do proudu hojnosti inspirace, vizí, vhledů a s tím spojené prosperity. V tomto procesu je nadále, ale nyní v jemnější intenzitě díky meditační a taneční praxi.

Naplňování jejího potenciálu v praxi:
V r.2011 vytvořila, dnes již známý, ženský koncept tance Loona Dance, v r. 2013 realizovala první lektorský výcvik Loona dance, v 2014 založila školu pro ženy Loona dance academy, s.r.o.,s akreditovaným studiem MŠMT, jejímž hlavním záměrem je aktivovat jedinečnost, ženský potenciál. Tato škola dosud provedla procesem sebepoznání a školením tance Loona Dance přes 250 studentek. Nyní se otevírá pobočka školy na Slovensku a v Belgii.
V této době vytvořila také známé karlínské studio Loona.
V r. 2013- 2014 pořádala několik tanečních akcí s názvem Keep Vision s šamanskou tématikou, pracující s vědomým pohybem, tancem záměru v kapli Sacre Coeur pro cca 120 lidí.
V r. 2017 přinesla do ČR ideu a koncept tanečního projektu Dance To Ecstasy v čele s legendárním DJ Josefem Sedloňem, kde se realizuje jako Djka a taneční facilitátorka. Avšak s myšlenkou- vizí čistého tance (bez drog a alkoholu) a tance rozšiřující vědomí sama sebe přišla již v r. 2013 .
V r. 2022 vytvořila nový lektorský výcvik Facilitátorka ženských skupin- akreditované studium MŠMT a iniciovala tak novou ženskou profesi. V tom samém roce vytvořila vzdělávací portál pro ženy Loona.cz.
Do r. 2010 pracovala 6 let jako úspěšná Brand builderka značky Tic Tac pro ČR, SR. Tedy téma jedinečnosti je jí na kůži vlastní.
Nyní se věnuje nejvíce Djingu, tvorbě hudebních mixů a setů, školením a provázením autorských tanečních meditací jako je Dance pranayama, Píseň kostí, Tanec Luny, Tanec záměru a nově provázením žen k hluboké relaxaci a regeneraci v lázeňském prostředí s MUDr. Helenou Máslovou.

Ústředním bodem této práce je obřad Sweatlodge.
SWEATLODGE
– potní chýše je tradiční indiánský očistný obřad znovuzrození, který pracuje se všemi rovinami naší osobnosti – duchovní, energetickou, emocionální, fyzickou i mentální.Tento očistný rituál bývá silným zážitkem, na který se nezapomíná. Příprava je celý den – ladění na svůj Záměr inspirovaný duší, na své přání.

Pro účast na obřadu potní chýše je nutné dodržet několik základních pravidel:

  • obřadu se nemohou účastnit ženy v době svého menstruačního cyklu (prodělávají svůj vlastní očistný obřad, který se nemůže s obřadem potní chýše „křížit“), ale budou součástí obřadu potní chýše.
  • tři dny před obřadem, prosím, nepijte alkohol a neužívejte omamné látky
  • do chýše vstupujeme v bílém oblečení nebo v prostěradle
  • S sebou do chýše: ručník, bílé bavlněné oblečení či prostěradlo.

Obřadem potní chýše provází Lukáš Udatný:
Během svého života více cestoval, dočasně žil a poznával místní kulturu, ceremonie a zvyky, studoval či pracoval v zemích jako je Austrálie, Brazílie, Indie, Švédsko aj. Před cca 20 -ti lety procházel psychospirituální krizí, která mu změnila životní hodnoty, styl a směr. Většinu času poté věnoval právě studiu a rozvoji osobnosti, práci s různými posvátnými medicínami, rozvoji spirituální roviny, meditační praxi, konstelační práce a africkému tanci. V té době také obdržel od Šrí Ánandi Má shaktipat a duchovní jméno Kamal, které chrání a směřuje jeho cestu a konání.

Od roku 2018 tvoří každoročně bezpečný a léčivý prostor pro transformační proces společně s Lucií v indiánském obřadu Sweatlodge. Učil se u mnoha českých i zahraničních průvodců obřadu potní chýše, a před tím prožil mnoho těchto potních chýší jako účastník.
Společně s Lucií a dalšími realizoval od r. 2017 pravidelně taneční projekt Dance To Ecstasy, kde působil jako organizátor projektu a taneční kouč. Je majitelem prostoru pro sebepoznávací aktivity – Sál Valkýra v pražském Karlíně.

Program:
pátek – příjezd v 18h., večeře v 19h., ve 20h. – úvodní informace, otevření víkendového programu
sobota – ranní meditace, snídaně, dopolední blok, oběd, odpolední blok, lehká večeře, večerní/noční obřad potní chýše
neděle – snídaně, program a integrační kruh a práce, uzavření semináře, oběd, odjezd cca v 15h.

Cena je složena z lektorného, materiál k programu a k chýši, ubytování a plná penze na 2 noci.
Ubytování je ve 2 a více lůžkových apartmánech s koupelnou, wc. Strava je vegetariánská a chutná, s láskou připravovaná Karolínou, ženou Slávka Šupa – majitelé centra.

Místo: Centrum u Kamenné Ryby – Chrustenice u Prahy.
Zde Lucie organizuje každoročně semináře, od roku 2014. Toto místo vnímá jako léčivé a bezpečné pro její práci. Toto meditační centrum měla jako svou základnu pro rituály a šamanskou práci v ČR také šamanka Alicia Hamm, Al Palisca a mnoho dalších.

Bližší informace k semináři vám budou zaslány nejpozději 7 dní před konáním akce. Doprava na místo je nejlépe autem. Propojíme kontakty pro případné spolujízdy.
Případné dotazy na info@loona.cz

 

Kurzem vás provedou

Další kurzy

Default image

Kurz naživo - 08.09.2023

Roční výcvik - Lektorka Loona dance - prožitkového tance - Rekvalifikace - Instruktor tanečních sportů. Akreditované a rekvalifikační studium MŠMT ze dne 2.6. 2020 č.j.: 4593/ 2020 - 1/66.

Kurz naživo - 23.09.2023

Denní seminář pro ženy a muže na téma Magdalenské kněžky a Kristovi muži - nová podoba starých energií.

Kurz naživo - 04.11.2023

Zájmový prožitkový kurz pro ženy s rituálem dušiček, Samhain s ceremonialistkou, průvodkyní ženských skupin a akreditovanou lektorkou tance a ženského cvičení Vendulkou Pánkovou.