Kurz naživo

Ischia, Itálie – ženské lázně s MUDr. Helenou Máslovou a Lucií Loona

Podrobnosti události

Datum a čas: Úterý 27.08.2024 12:00 – Úterý 03.09.2024 00:00

Místo konání: Ischia, Itálie

Cena: 28600 Kč

Informace o kurzu

Zveme vás opět po roce již na tradiční koncept Ženské lázně na 8-mi denní pobyt v termálních lázních, v největších středomořských ostrovních lázních- Ischia v Itálii exkluzivně pro komorní skupinu 13 žen.

Již od pradávna slouží horké termální prameny k rekreaci, odpočinku, regeneraci a uvolnění jak těla fyzického tak duševního. Termální prameny své léčebné účinky mají nejen díky vyšší teplotě (voda je ohřívána zemským jádrem), ale také tím, že hluboko uložená ložiska prochází na povrch různými vrstvami zemské kůry a tím je obohacena o velké množství minerálních látek, které vyživují a regenerují naše tělo.
Z hlediska energetického nabíjí tělo zemskými informacemi, podporuje spojení s energií země, nebo -li Matkou Zemí a tím naše tělo a energii oživuje. Dá se říci, že pomáhá rozvinout v nás ženské energie.
Voda je ženský element, nejlepší léčitelka na léčení duše i těla, pomocník s rozvojem ženské energie a kterou si dopřejeme formou koupelí/ pobýváním v minerálních pramenech.

V rámci regeneračního pobytu vás čeká program pro podporu vitality, ženské šťavnatosti, plodnosti ve všech směrech :), práce s energií a tělem, meditace a imaginace pro rozvoj pravé hemisféry a zklidnění mysli.

Kromě očistných minerálních koupelí např. v největším lázeňském komplexu zvaném Poseidonovy zahrady, který má 25 bazénů různých teplot a minerálního složení a nachází se nedaleko hotelu nebo pitných kúr vody Nitrodi, se můžete také těšit na besedy o lázeňství, ženském zdraví, ženské meditace, energetická cvičení, prožitkový tanec a společné celodenní výlety, které právě připravujeme.
Také ženská setkávání, společné sdílení se a inspirování se, které je vždy nejsilnější výživou pro ženskou duši.

Ubytování se snídaní:
jsme vybrali v ojedinělém centru Nitrodi, které se nachází v těsné blízkosti parku, lázní Nitrodi – Fonte delle Ninfe Nitrodi, které patří mezi nejstarší lázně na světě, zasvěcené Apollonovi a nymfám Nitrodes. O historii místa ZDE.

K dispozici tak máme nepřetržité možnosti pitné i sprchovací kúry unikátní léčivé vody Nitrodi a klidné prostředí pro relaxace a ženské meditace, jelikož apartmány se nachází v přírodě v klidném zázemí ischijských kopců, k moři však lze zajet místním busem nebo skútrem za 20 minut. Ale jak se říká, na Ischii se nejezdí za mořem ale za termálními prameny :-).

Ubytování je ve 2 a 3 lůžkových apartmánech – jak to tam vypadá podívejte ZDE
Snídaně je zajištěna v centru Nitrodi, večeře (cca 20 Eur) lze také po domluvě zajistit v centru Nitrodi, případně v okolních restauracích.
V centru, v lázních Nitrodi lze využít wellness, masáží a balneoterapie a jiné – více ZDE

Pobytem a programem vás budou provázet 2 ženy, každá odbornice ve svém oboru:
Lucie Loona – zakladatelka a ředitelka ženské školy Loona Dance Academy, s.r.o. vás provede léčebnými meditacemi pohybovými i statickými, či ženským bioenergetickým cvičením nebo tancem, dle toho co energie dané skupiny ukáže a ve stylu moonlodge.

MUDr. Helena Máslová – známá psychogynekoložka, lékařka vás provede lázeňskou historií a významem pro ženy – jako elixír mládí, doporučení i cvičení pro udržení ženského zdraví, plodnosti, vitality nebo udržení si té své „ženské šťávy – mízy“ :), bude prostor pro otázky a diskuze.

Doprava je letecky Praha – Neapol- Praha.

Program: záměrem je především rozvíjet pravou hemisféru, ženský princip, ženské energie, zpomalení a pocity zklidnění, pohody a svobody, tedy program je připraven tak, aby byl dostatek prostoru na prožitkové procházky a dopolední/denní výlety po ostrově, který je na cestování úchvatný a snadný. Po ostrově jezdí místní autobusy s možností koupě týdenního lístku, nebo lze si zapůjčit skútry. Výlety, procházky nejsou organizované, ale je možné se domluvit na společné vycházky, výlety, vyjma společného výletu do termálního parku Poseidonovy zahrady a Nitrodi parku.

Přibližný harmonogram, podrobný plán bude zaslán nejpozději 10 dní před odletem, může se dle našich potřeb na místě upravit:
Úterý – odlet z Prahy 13:45h., přílet Neapol 15:40h., ubytování, večeře, úvodní setkání, seznámení se s prostředím, programem a skupinou
Středa – 7,00h. – 8h. meditace/ cvičení, volný čas do večeře, večerní program – 2h.
Čtvrtek – 7,00h.- 8h. meditace/cvičení, po snídani společný celodenní výlet do termálního parku Poseidonovy zahrady, večeře, volný čas
Pátek – 7,00h. – 8h. meditace/cvičení, volný čas do večeře, večerní program – 2h.
Sobota –  7,00h. – 8h. meditace/cvičení, po snídani společný celodenní pobyt ve VIP zóně parku Nitrodi, večeře, volný čas
Neděle – volný den – fakultativní výlety aj., večerní koupání v zálivu Sorgeto a poté možnost večeře v pizzerii RITROVO spojené s besedou
Pondělí – 9,30h. – 11,30h. dopolední program, volný čas do večeře, večerní program- uzavření pobytu – 2h.
Úterý – dopoledne – volný čas pro relaxaci, wellness, ve 12h. odjezd na trajekt, odlet Neapol 16:05h. – Praha 18:05h. (13h. trajekt)

Cena celkem:  28.600 Kč/ 1160 Eur
Cena zahrnuje:
– ubytování na 7 nocí ubytování/ 8 dní v hotelu s bohatou snídaní formou luxusního bufetu (večeře nejsou v ceně)
– program s Lucií a Helenou
– pobyt v termálních lázních Poseidonovy zahrady
– 1x celodenní pobyt v termálním parku Nitrodi, vstup do privátní zóny VIP s jacuzzi.
– letenka Praha – Neapol – Praha a transfery, zavazadlo k odbavení do 20kg, místenka, trajektní lístky tam-zpět – cena je od 385 Eur/cca 9515 Kč. Cena letenek je pohyblivá, může se mírně zvýšit a ovlivnit tak cenu celkem. Obecně platí, čím dříve se letenky zakoupí, cena je nižší.

Cena bez letenky: 19. 400 Kč/ 771 Eur
Pozor: Letenky si můžete také zakoupit samy a od CK Lostar pouze objednat transfer a trajekt na Ischii.
Tzn. transfer z/na letiště do/z hotelu =  celkem 100€/osoba. 

POKUD ZAMÝŠLÍTE VLASTNÍ NÁKUP LETENEK, PROSÍM NAPIŠTE NÁM HNED PO REZERVACI MÍSTA NA info@loona.cz.

Cena nezahrnuje v obou případech:
Oběd nebo večeře – cena se pohybuje kolem 15 – 20Eur
Fakultativní výlety navíc – dle výběru na místě (ceny se pohybují od 30 do 80 EUR)
Pobytová taxa cca 2-3 eur osoba/noc – hradí se v hotelu hotově.
Cestovní pojištění si každý zajišťuje sám, vzhledem k tomu, že mnozí mají již součástí své platební karty.
Součástí pobytu nejsou osobní lékařské konzultace. Záměrem pobytu je hlubší relax, dostat se do beta vln, prožitku, sdílené ženské energie a pohody. Pro případný zájem o osobní konzultace je možné se zvlášť objednat na poradenství u MUDr. Heleny Máslové v ordinaci nebo mentoring u Lucie Kupcové.

Organizaci pobytu zajišťuje CK Lostar Viaggi.
Po rezervaci místa a úhradě 4000 Kč zálohy vás obratem kontaktujeme a propojíme s cestovní kanceláří, která s vámi uzavře cestovní smlouvu a vydá fakturu na zbývající část ceny celého pobytu. Cena se může mírně zvýšit dle cen letenek. Pro fixaci letenek je třeba uhradit při podpisu cestovní smlouvy 50% z ceny zájezdu na okamžitý nákup letenek,  zbývající část úhrady je dle info CK Lostar.

Storno podmínky:
v případě zrušení účasti na pobytu se rezervační záloha nevrací. Rezervační záloha je potvrzením účasti.
Poplatkem jsou hrazeny náklady za užívání platebního systému Go Pay a organizační činnosti.
Více info zde: Obchodní podmínky.
Platební a storno podmínky v případě úhrady letenek a ubytování společnosti CK Lostar se řídí cestovní smlouvou, která vám bude zaslána.

– cca 10 dní před odletem vám pošleme bližší informace k cestě, k letenkám, pobytu.
– případné dotazy k zájezdu na info@loona.cz.
– Náhradnice – v případě naplnění kapacity a Vašeho zájmu o lázeňský pobyt pošlete prosím na info@loona.cz svůj kontakt a my se Vám ozveme v případě uvolnění místa.

Kurzem vás provedou

Další kurzy

Kurz naživo - 25.08.2024

Zveme Vás na taneční webinář Hawaiiské Huly – Tradičního Polynéského tance. Tanec doprovází  Polynésany od jejich narození až do smrti a je také součástí moderního světa. Na Havaji se tančí velmi ladně – na středně rychlou nebo pomalou hudbu oproti tomu v tahitském tanci nacházíme mnohem více dynamiky, který původně vychází z mužských bojových tanců […]

Kurz naživo - 22.09.2024

Zveme vás ke společnému ženskému setkání v den podzimní rovnodennosti, které otevírá – startuje energie podzimu – energie transformační, magické a kdy lépe vidíme ZA – zraky, jelikož energie, pozornost sestupuje více do nitra, hlubin duše a více vidíme srdcem a vnitřním zrakem. Pro některé je to období vidění krásy, kouzelnosti, smíření a přijetí a […]

Kurz naživo - 23.03.2025

Pro zájem a úspěšnost tohoto cyklu otevíráme v roce 2025 znovu. Zveme Tě na komorní roční cyklus pro ženy – kolo roku pro rozvinutí se ve zdravém ženství a sebelásce v pilířích sebevědomí, sebeúcta a sebedůvěra. Kapacita je otevřena pouze pro 12 žen. „Děloha má 13 menstruací a ovulací za rok, tedy život je tvořen […]