Kurz naživo

Ischia – ženské lázně v termálních pramenech

Podrobnosti události

Datum a čas: Čtvrtek 31.08.2023 12:00 – Čtvrtek 07.09.2023 00:00

Místo konání: Ischia, Forio/Panza - Itálie

Cena: 24400 Kč

Informace o kurzu

Rozšiřujeme úspěšný koncept Ženské lázně na 8-mi denní pobyt v termálních lázních, v největších středomořských ostrovních lázních- Ischia v Itálii pro komorní skupinu 14-ti žen.

Již od pradávna slouží horké termální prameny k rekreaci, odpočinku, regeneraci a uvolnění jak těla fyzického tak duševního. Termální prameny své léčebné účinky mají nejen díky vyšší teplotě (voda je ohřívána zemským jádrem), ale také tím, že hluboko uložená ložiska prochází na povrch různými vrstvami zemské kůry a tím je obohacena o velké množství minerálních látek, které vyživují a regenerují naše tělo.
Z hlediska energetického nabíjí tělo zemskými informacemi, podporuje spojení s energií země, nebo -li Matkou Zemí a tím naše tělo a energii oživuje. Dá se říci, že pomáhá rozvinout v nás ženské energie.
Voda je ženský element, nejlepší léčitelka na léčení duše i těla, pomocník s rozvojem ženské energie a kterou si dopřejeme formou koupelí/ pobýváním v minerálních pramenech.

V rámci regeneračního pobytu vás čeká program pro podporu vitality, ženské šťavnatosti, plodnosti ve všech směrech :), práce s energií a tělem, meditace a imaginace pro rozvoj pravé hemisféry a zklidnění mysli.

Kromě očistných minerálních koupelí např. v největším lázeňském komplexu zvaném Poseidonovy zahrady, který má 25 bazénů různých teplot a minerálního složení a nachází se nedaleko hotelu, nás čeká také společný celodenní výlet do termálního parku Afrodite Apollon. Také ženská setkávání, společné sdílení se a inspirování se, které je vždy nejsilnější výživou pro ženskou duši.

TERMÁLNÍ PARK AFRODITE & APOLLON:
Transfer z hotelu do pitoreskní rybářské vesničky St. Angelo. Plavba lodičkou na nejdelší pláž ostrova Maronti. Celodenní koupání v termálním parku, který tak rád navštěvoval Karel Gott, s nádherným výhledem na záliv Maronti. Čeká vás nádherný odpočinkový den ve znamení klidu, relaxu, ale hlavně léčebné koupele v termální vodě. Osm bazénů parku Aphrodite Apollon se rozkládá na dvou různých úrovních, propojených krátkou kamennou cestou, obklopenou květinami a rostlinami. Vody termálního parku jsou slano-brom-jód-hydrogenuhličitano-alkalického typu a nejsou upravovány chemikáliemi, aby byly zachovány jejich blahodárné vlastnosti. K dispozici lehátka a slunečníky, přístup na veřejnou pláž a do moře.

Ubytování je se snídaní ve dvoulůžkových (i třílůžkových) pokojích v 3 hvězdičkovém jednoduchém rodinném hotelu Villa Rita,  který se nachází v zahradě na skalnatém výběžku nad mořem a zálivem Scannella odkud se skýtají neuvěřitelné výhledy na otevřené moře a západy slunce. Vhodné pro totální odpočinek a relax a zároveň pro aktivní dovolenou. Součástí je venkovní a vnitřní bazén v ceně.
Pokoje: všechny pokoje jsou orientované směrem na moře a všechny mají vl. příslušenství, balkon nebo terásku, Wi-fi.
Stravování: bohaté snídaně formou bufetu, večeře možné domluvit přímo na hotelu Villa Rita nebo v blízké restauraci za domluvenou sníženou cenu cca kolem 10 Eur.

Hotel se nachází v blízkosti historického městečka Forio. Společně můžeme na večery navštívit živé centrum městečka Forio, jeho večerní restaurace, procházky po městečku, ochutnat italská vína. Budeme mít dostatek času na plážový relax u moře nebo využití termálních bazénů či pramenů nebo hotelových procedur dle osobní libosti. Ischia nabízí mnoho dalších krásný míst k návštěvě a bude- li chuť na místě můžeme společně vybrat další výlety.

Pobytem a programem vás budou provázet 2 ženy, každá odbornice ve svém oboru:
Lucie Loona – zakladatelka a ředitelka ženské školy Loona Dance Academy, s.r.o. vás provede léčebnými meditacemi pohybovými i statickými, či ženským bioenergetickým cvičením nebo tancem, dle toho co energie dané skupiny ukáže a ve stylu moonlodge.

MUDr. Helena Máslová – známá psychogynekoložka, lékařka vás provede lázeňskou historií a významem pro ženy – jako elixír mládí, doporučení i cvičení pro udržení ženského zdraví, plodnosti, vitality nebo udržení si té své „ženské šťávy – mízy“ :), bude prostor pro otázky a diskuze.

Doprava je letecky Praha – Neapol- Praha.

Program má tento přibližný harmonogram, na místě můžeme však uzpůsobit více našim potřebám, podrobnější plán bude zaslán cca 10 dní před odletem:
Čtvrtek – odlet v 8:30h., přílet Neapol 10:30h., ubytování, úvodní setkání, seznámení se s prostředím, programem a skupinou
Pátek – 7,30h. ranní meditace/cvičení, snídaně, 9,30- 11,30h. dopolední program, volný čas do večeře, večerní program
Sobota- 7,30h. ranní meditace/cvičení, po snídani celodenní výlet do termálního parku Poseidonovy zahrady, večeře, volný čas
Neděle – 7,30h. ranní meditace/cvičení, 9, 30- 11,30h. dopolední program, volný čas do večeře, večerní program
Pondělí –  7,30h. ranní meditace/cvičení, po snídani celodenní výlet termální park Afrodita Apollon, večeře, volný čas
Úterý – fakultativní výlet dle dohody pro zájemkyně – program přizpůsoben našim potřebám
Středa – 7,30h.ranní meditace/cvičení, snídaně, 9,30 – 11,30h. dopolední program, volný čas do večeře, večerní program
Čtvrtek – odlet Neapol – Praha

Cena celkem: 24.400 Kč/ 1027 Eur 
Cena zahrnuje:
15.200 Kč/641 Eur – 7 nocí ubytování/ 8 dní s bohatou snídaní formou luxusního bufetu
– hotelové transfery/svozy do centra městečka Panza a do zálivu Sorgeto, kde vyvěrají termální prameny přímo do moře
– program s Lucií a Helenou
– pobyt v termálních lázních Poseidonovy zahrady
– celodenní výlet do termálního parku Afrodite Apollon
9.200 Kč/ 389 Eur – letenka Praha – Neapol – Praha a transfery, zavazadlo k odbavení, místenka, trajektní lístky tam-zpět – toto je pohyblivá cena, může se mírně zvýšit a ovlivnit tak cenu celkem. Obecně platí, čím dříve se letenky zakoupí, cena je nižší.

Cena bez letenky: 15.200 Kč
Pozor: Letenky si můžete také zakoupit samy a od CK Lostar pouze objednat transfer, trajekt na Ischii.
Tzn. transfer z/na letiště do/z hotelu = 40€ osoba/cesta přílet, 40€ + 15€ osoba/cesta odlet (zde příplatek za noční trajekt). Celkem tedy 95€/osoba. 
POKUD ZAMÝŠLÍTE VLASTNÍ NÁKUP LETENEK, PROSÍM NAPIŠTE NÁM HNED PO REZERVACI MÍSTA NA info@loona.cz.

Cena nezahrnuje v obou případech:
Oběd nebo večeře – cena se pohybuje kolem 10-15 Eur
Fakultativní výlety navíc – dle výběru na místě (ceny se pohybují od 30 do 80 EUR)
Pobytová taxa cca 2-3 eur osoba/noc – hradí se v hotelu hotově.
Cestovní pojištění si každý zajišťuje sám, vzhledem k tomu, že mnozí mají již součástí své platební karty.
Součástí pobytu nejsou osobní lékařské konzultace. Záměrem pobytu je hlubší relax, dostat se do beta vln, prožitku, sdílené ženské energie a pohody. Pro případný zájem o osobní konzultace je možné se zvlášť objednat na poradenství u MUDr. Heleny Máslové v ordinaci nebo mentoring u Lucie Kupcové.

Organizaci pobytu zajišťuje CK Lostar Viaggi.
Po rezervaci místa a úhradě 3700 Kč zálohy vás obratem kontaktujeme a propojíme s cestovní kanceláří, která s vámi uzavře cestovní smlouvu a vydá fakturu na zbývající část ceny celého pobytu. Cena se může mírně zvýšit dle cen letenek. Pro fixaci letenek je třeba uhradit při podpisu cestovní smlouvy 50% z ceny zájezdu na okamžitý nákup letenek,  zbývající část úhrady je dle info CK Lostar.

Storno podmínky:
v případě zrušení účasti na pobytu se rezervační záloha nevrací. Rezervační záloha je potvrzením účasti.
Poplatkem jsou hrazeny náklady za užívání platebního systému Go Pay a organizační činnosti.
Více info zde: Obchodní podmínky.
Platební a storno podmínky v případě úhrady letenek a ubytování společnosti CK Lostar se řídí cestovní smlouvou, která vám bude zaslána.

– cca 10 dní před odletem vám pošleme bližší informace k cestě, k letenkám, pobytu.
– případné dotazy k zájezdu na info@loona.cz.
Uzávěrka rezervací je 25.6.2023 nebo vyprodáním míst.
– Náhradnice – v případě naplnění kapacity a Vašeho zájmu o lázeňský pobyt pošlete prosím na info@loona.cz svůj kontakt a my se Vám ozveme v případě uvolnění místa.

Kurzem vás provedou

Další kurzy

Default image

Kurz naživo - 08.09.2023

Roční výcvik - Lektorka Loona dance - prožitkového tance - Rekvalifikace - Instruktor tanečních sportů. Akreditované a rekvalifikační studium MŠMT ze dne 2.6. 2020 č.j.: 4593/ 2020 - 1/66.

Kurz naživo - 22.09.2023

Nacházíme se v době, kdy je více než kdy jindy čas na žití svého snu v této realitě. Rozpomenout se na svůj původ, misi, jedinečnost, smysl svého Bytí a naplňovat svůj nejvyšší potenciál.

Kurz naživo - 22.10.2023

Naladíme se na zvuky našeho těla. Podíváme se, jak své tělo můžeme vlastním hlasem a dechem harmonizovat, oživit a vyživit. Uvolnit emocionální bloky. Spojit se více se svou intuicí a aktivovat buněčnou paměť. V průběhu dne se prakticky: dotkneme dosahu zvuku na naše tělo zvědomíme si tři nejdůležitější elementy pro efektivní zvučení pomocí tónování se […]